Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...
  • Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną...

Uroczyste podsumowanie konkursów związanych z setną rocznicą wybuchu Powstania Wielkopolskiego

We wtorek 9 stycznia w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów zorganizowanych przez Powiat Wągrowiecki w ramach obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i wybuchu zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919.

W uroczystości, na zaproszenie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, uczestniczyli liczni goście, m. in. Czesław Kruczek – zastępca Dyrektora Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, Tadeusz Musiał – Prezes Zarządu Głównego Towarzystwa Pamięci Powstania Wielkopolskiego 1918/1919, Mirosław Dzieniszewski - Dyrektor Delegatury w Pile Kuratorium Oświaty w Poznaniu, Anna Plewa – Śróda – Regionalny Koordynator ds. Filatelistyki Poczty Polskiej w Biurze Marketingu i Filatelistyki w Poznaniu, Zofia Kałek – Bazyluk – prezes Zarządu Pałuckiego Banku Spółdzielczego w Wągrowcu, Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Mieczysław Durski, Wicestarosta Michał Piechocki, zastępca Wójta Gminy Wągrowiec Jolanta Maciejewska, Członek Zarządu Powiatu Wągrowieckiego Jacek Brzostowski, Andrzej Wieczorek – Radny Rady Powiatu Wągrowieckiego i Przewodniczący Rady Programowej przy Powiatowym Honorowym Komitecie Obchodów Setnej Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości i Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918 – 1919, Sekretarz Powiatu Radosław Kubisz, przedstawiciele gmin, dyrektorzy szkół i opiekunowie uczniów. Głównymi bohaterami spotkania byli laureaci konkursów.

Konkursy odbywały się w dwóch etapach - gminnym oraz  powiatowym. Etap powiatowy konkursu podzielony był na trzy kategorie: uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych. 23 listopada 2017 roku odbyło się spotkanie komisji oceny prac konkursowych w składzie: Jerzy Springer – Członek Zarządu Powiatu Wągrowieckiego – przewodniczący komisji, Robert Woźniak – Członek Zarządu Powiatu Wągrowieckiego, Karol Kruś -  Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej,  Magdalena Torz – Podinspektor Wydziału Rozwoju, Inwestycji i Transportu Publicznego, Anna Michalska – Nowak – Referent Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu. Komisja przyznała następujące nagrody i wyróżnienia:

Konkurs na zakładkę do książki

Kategoria szkoły podstawowe:

miejsce I – Antoni Dobrochowski (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łeknie, klasa IVA) – praca zakwalifikowana do publikacji.

miejsce II – Natalia Zielińska (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łeknie, klasa VA),

miejsce III – Weronika Chabros (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łeknie, klasa VB).

Kategoria szkoły gimnazjalne:

miejsce I – Joanna Purczyńska (Gimnazjum im. Powstańców Wielkopolskich w Mieścisku, klasa IIA),

miejsce II – Aleksandra Lipińska (Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, klasa IIIC),

miejsce III – Hubert Kuc (Zespół Szkół Powszechnych im. Pierwszych Piastów w Damasławku, klasa IIC),

wyróżnienie - Jakub Rebajn (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu, klasa IIIB),

wyróżnienie – Paweł Wierzbicki (Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, klasa IIIB),

wyróżnienie – Paula Piotrowska (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie, klasa IIIC).

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

miejsce I – Weronika Cichocka (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie, Szkoła Branżowa),

miejsce II – Natalia Wodkowska (Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu, klasa IA LO),

miejsce III – Aleksandra Fila (Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu, klasa IB LO),

wyróżnienie – Weronika Klimczak (Zespół Szkół nr 2 w Wągrowcu, klasa IB LO).

Konkurs na znaczek pocztowy

Kategoria szkoły gimnazjalne: wyróżnienie – Dawid Czajkowski (Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, klasa IIIA).

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

miejsce I  – Agnieszka Barełkowska (Zespół Szkół im. Karola Libelta w Gołańczy, klasa IIIT-r) - praca zakwalifikowana do publikacji,

wyróżnienie – Paulina Sulej (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie, Szkoła Branżowa).

Konkurs na kartkę pocztową

Kategoria szkoły podstawowe:

miejsce I – Patryk Rebajn (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiatrowie, klasa IV) - praca zakwalifikowana do publikacji.

miejsce II – Zofia Marczyńska (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łeknie, klasa VA),

miejsce III – Antoni Dobrochowski (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łeknie, klasa IVA),

wyróżnienie – Maja Ciesiółka (Zespół Szkolno – Przedszkolny w Wiatrowie, klasa VI),

Kategoria szkoły gimnazjalne:

miejsce I – Łukasz Zieliński (Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, klasa IIIB),

miejsce II – Kacper Marten (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie, klasa IIA),

miejsce III – Daria Sobierajska (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie, klasa IIC),

wyróżnienie – Zuzanna Lijewska (Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu, klasa IIIC) i Zuzanna Wronkowska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wągrowcu, klasa IIIB).

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

miejsce I – Wiktoria Martyna (Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Antoniewie, Szkoła Branżowa),

miejsce II – Monika Brandt (Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu, klasa I Tż),

miejsce III – Weronika Purczyńska (Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu, klasa I Tl),

wyróżnienie – Patryk Dera (Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu, klasa I Ti),

wyróżnienie – Kubiak Patrycja (Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu, klasa IV Tuf).

Konkurs na projekt okolicznościowego datownika

Kategoria szkoły podstawowe:

wyróżnienie – Oskar Grabarski (Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza w Wapnie, klasa VIB).

Kategoria szkoły gimnazjalne:

miejsce I – Dawid Łach (Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, klasa IIA) - praca zakwalifikowana do publikacji.

wyróżnienie – Maja Dudziak (Szkoła Podstawowa im. ppłka Włodzimierza Kowalskiego w Gołańczy, klasa IIC).

Kategoria szkoły ponadgimnazjalne:

wyróżnienie – Zuzanna Połeć (Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu, klasa I Te).

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.