Aktualności

Stronicowanie

 • Maseczki i kombinezony dla szpitala i służb

  Maseczki i kombinezony dla szpitala i służb

  2020.04.01

  Powiat Wągrowiecki zakupił ponad 5 tysięcy maseczek, a także kombinezony ochronne. Ponad tysiąc maseczek trafiło już do wągrowieckiego szpitala. Od czwartku 2 kwietnia każdy kto będzie wchodził do powiatowej lecznicy, otrzyma na portierni maseczkę, która będzie chronić zarówno pacjentów, jak i personel szpitala. 

 • Uwaga na oszustów żerujących na koronawirusie - ostrzeżenie Prezesa UOKiK

  Uwaga na oszustów żerujących na koronawirusie - ostrzeżenie Prezesa UOKiK

  2020.04.01

  W czasie niepewności na rynkach finansowych ostrożnie podchodźmy do ofert dużego zysku bez ryzyka. Uważajmy także na propozycje szkoleń i zbiórek, które dostajemy od nieznanych osób czy organizacji. Prezes UOKiK Tomasz Chróstny radzi, jak chronić się przed oszustami, którzy chcą wykorzystać nasz lęk przed epidemią koronawirusa i kryzysem.

   

 • Ograniczenie kursowania kolejnych pociągów Kolei Wielkopolskich od 30 marca

  Ograniczenie kursowania kolejnych pociągów Kolei Wielkopolskich od 30 marca

  2020.03.31

  Koleje Wielkopolskie informują, że od 30 marca do 10 kwietnia 2020 roku ograniczone zostanie kursowanie kolejnych pociągów.
  Ograniczenie połączeń wynika z działań mających na celu zatrzymanie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2 oraz w związku ze znacznym spadkiem ilości podróżnych korzystających z usług Kolei Wielkopolskich.

   

 • Profil zaufany możesz założyć bez wychodzenia z domu

  Profil zaufany możesz założyć bez wychodzenia z domu

  2020.03.30
  Profil zaufany możesz założyć bez wychodzenia z domu, jeśli masz: konto w systemie banku lub innego przedsiębiorcy, który ma zgodę na potwierdzanie profilu zaufanego (ich listę znajdziesz na stronie profilu, zaufanego), kwalifikowany podpis elektroniczny, nowy dowód osobisty z warstwą elektoniczną oraz czytnik umożliwiający podłączenie go do komputera.
   
   
 • Szpital Powiatowy w Wągrowcu nie prowadzi żadnej zbiórki!

  Szpital Powiatowy w Wągrowcu nie prowadzi żadnej zbiórki!

  2020.03.25

  Szanowni Państwo, w mediach pojawiła się dziś, tj. 25.03 br. nieprawdziwa informacja o rzekomo prowadzonej zbiórce darów przez Szpital Powiatowy w Wągrowcu. Zbiórka została zorganizowana bez wiedzy i zgody Zarządu oraz Rady Powiatu Wągrowieckiego.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88