Aktualności

Stronicowanie

 • Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  2018.10.04

  Serdecznie zapraszamy na Drużynowy Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 października na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Kobylcu. Początek turnieju o godzinie 10.00.

   

 • Młodzieżowa delegacja ze Stambułu w Powiecie Wągrowieckim

  Młodzieżowa delegacja ze Stambułu w Powiecie Wągrowieckim

  2018.10.04

  W dniach od 30 września do 5 października, na zaproszenie społeczności uczniowskiej z Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu, na terenie Powiatu Wągrowieckiego przebywa 9 – osobowa delegacja z tureckiego Stambułu. Młodzież spotkała się ze Starostą Wągrowieckim Tomaszem Krancem oraz członkami Zarządu Powiatu. Zwiedziła także Poznań i Toruń. Goście na co dzień biorą udział w zajęciach, warsztatach i lekcjach pokazowych w ZS nr 2.

 • Konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji linii kolejowej Wągrowiec - Gołańcz

  Konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji linii kolejowej Wągrowiec - Gołańcz

  2018.10.03

  W piątek 28 września 2018 r. odbyły się w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu konsultacje społeczne, dotyczące opracowania dokumentacji przedprojektowej dla projektu „Wykonanie aktualizacji Studium Wykonalności dla projektu dotyczącego rewitalizacji linii kolejowej nr 356 na odcinku Wągrowiec – Gołańcz – granica województwa.”

   

 • Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego

  Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego

  2018.10.02

  Za sprawą Wągrowieckiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego im. Stanisława Przybyszewskiego w dniu wczorajszym zaczęło funkcjonować Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego. Jego celem jest gromadzenie, przechowywanie i opracowanie w celu udostępniania materiałów ikonograficznych i audiowizualnych pozyskanych od społeczności lokalnej. Działaniom tego portalu i jego zasobom będzie przyświecał również Patronat Honorowy Starosty Wągrowieckiego, Tomasza Kranca.

   

 • 100-lecia Hufca ZHP Wągrowiec

  100-lecia Hufca ZHP Wągrowiec

  2018.10.01

  Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc uczestniczył w sobotę 29 września w obchodach 100-lecia Hufca ZHP Wągrowiec. Na ręce komendanta Hufca, hm. Krzysztofa Wojtaszka włodarz powiatu przekazał okolicznościowy grawerton i złożył życzenia dla wszystkich harcerzy, zuchów, instruktorów i harcerzy seniorów, kolejnych rocznic i wzmacniania braterskich i harcerskich relacji.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88