Marcowa sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego odwołana

Szanowni Państwo, w związku z sytuacją epidemiologiczną i ogłoszonym stanem epidemii w kraju, po konsultacjach z radnymi, postanowiliśmy przełożyć termin posiedzenia Rady Powiatu Wągrowieckiego z 25 na 31 marca br. Jednak wprowadzone od dzisiaj kolejne obostrzenia i zalecenia Ministra Zdrowia wpłynęły na decyzję o odwołaniu sesji w marcu.
 
Radni Powiatu otrzymują na bieżąco materiały sesyjne i inne informacje poprzez pocztę elektroniczną. W celu zapewnienia funkcjonowania samorządu powiatowego normalnie odbywają się posiedzenia Zarządu Powiatu. Planowana tzw. "specustawa" już w najbliższych dniach da nowe narzędzia prawne do skutecznego działania również administracji powiatowej. Sesje Rady Powiatu i posiedzenia jej Komisji zostaną przywrócone zaraz po ustabilizowaniu się sytuacji związanej z koronawirusem.  
 
Obecnie do budynku starostwa wpuszczani są wyłącznie pracownicy urzędu. Klienci obsługiwani są w tymczasowym punkcie obsługi. Chodzi o zapewnienie wszystkim maksymalnego bezpieczeństwa przy jednoczesnym wykonywaniu zadań administracji samorządowej.
 
Tomasz Kranc - Starosta Wągrowiecki
 
Małgorzata Osuch - Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88