„Kwalifikacje na „PLUS” – wsparcie z Unii Europejskiej” - spotkanie w PIFE w Pile

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile wraz z Fundacją Promocji Gmin Polskich zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. „Kwalifikacje na „PLUS” – wsparcie z Unii Europejskiej”, które odbędzie się 17.10.2018 roku w godz. 09:00 – 12:30.

Celem spotkania jest przybliżenie możliwości wsparcia w zakresie źródeł finansowania szkoleń, kursów. Dodatkowo na spotkaniu zostanie przedstawiony projekt grantowy prowadzony przez Fundację Promocji Gmin Polskich w ramach którego przewidziana jest możliwość uzyskania grantów w wysokości do 150 tys. zł, 100% dofinansowana, brak wkładu własnego!

Po spotkaniu będzie możliwość skorzystania z możliwości przygotowania wniosku.

Spotkanie skierowane jest dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, jednostek podległych (szkoły, biblioteki, domy kultury) oraz organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i osób fizycznych w zakresie szkoleń i kursów.

Uwaga! Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane będą do dnia 15.10.2018 r. do godziny 12:00. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!

Osoby zainteresowane uczestnictwem proszone są o czytelne (komputerowe bądź drukowanymi literami) wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go poprzez e-mail na adres: infoUE-pila@warp.org.pl <mailto:infoUE-pila@warp.org.pl>

Potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia uczestnictwa zostanie przesłane przez organizatora na wskazany przy rejestracji e-mail do dnia 15.10.2018 r. do godziny 15:00.
Program spotkania oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej:

http://warp.org.pl/bezplatne-spotkanie-informacyjne-dla-osob-podmiotow-zainteresowanych-wsparciem-na-podniesienie-kwalifikacji-oraz-skorzystaniem-z-programu-grantowego-na-rozwoj-kompetencji-cyfrowych/

« wstecz

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888