Wielkopolski Turniej o „Złotą Wieżę” i turniej warcabowy

W sobotę 13 kwietnia w Łeknie odbył się  Wielkopolski Turniej o „Złotą Wieżę” oraz turniej warcabowy.

Organizatorzy: Rada Wojewódzka LZS, Rada Powiatowa LZS, Powiat Wągrowiecki

Wyniki Wielkopolskiego Turnieju Warcabów  64 - polowych:

Drużyna powiatu wągrowieckiego zajęła 5 miejsce na 9 drużyn. Rozegrano 7 rund, systemem szwajcarskim, po 10 minut na partię dla zawodnika.

Zwycięstwo w meczu 2 pkt., remis 1 pkt , przegrana 0 pkt.

1.  Chodzież - Wągrowiec      1 : 7,                          wygrana      2 pkt.

2.  Wągrowiec – Gostyń         0 :  8,                         przegrana   0 pkt.

3.  Gniezno - Wągrowiec        6 : 2,                          przegrana   0 pkt

4. Pauza                                    4 : 4,                          remis           1 pkt.

5.  Wągrowiec – Ostrzeszów  8 : 0,                          wygrana      2 pkt.

6. Czarnk.- Trzc. - Wągrowiec 7 : 1 ,                         przegrana   0 pkt.

7. Wągrowiec – Wolsztyn        8 : 0,                          wygrana      2 pkt.

Razem  7 pkt. meczowych,  30 pkt.  pomocniczych za partie.

Wyniki naszych zawodników:  wygrana w partii  2 pkt., remis 1 pkt, przegrana 0 pkt.

1 warcabnica -  Wielebski Jan                    6 pkt. z 7 gier  ( wg rund: 1,0,0,+1,2,0,2 )

2  warcabnica -  Thielmann Marek            8  pkt. z 7 gier  ( wg rund: 2,0,0,+1,2,1,2 )

3  warcabnica -  Tyll Mateusz                     7  pkt. z 7 gier  ( wg rund: 2,0,0,+1,2,0,2 )

4 warcabnica -  Stohnij Maria                    9 pkt. z 7 gier   ( wg rund: 2,0,2,+1,2,0,2 )

Wyniki Turnieju Szachowego „O Złotą Wieżę”:

Drużyna powiatu wągrowieckiego zajęła 2 miejsce na  9 drużyn. Rozegrano  5 rund, system szwajcarski, po 15 minut na partię dla zawodnika.

1.  Wągrowiec  - Szamotuły            4 : 0 ,    wygrana     2 pkt

2. Śrem – Wągrowiec                       3 : 1 ,     przegrana  0 pkt

3. Wągrowiec – Piła                          3 : 1 ,     wygrana     2 pkt

4. Gniezno -  Wągrowiec                  2 : 2 ,     remis          1 pkt

5. Wągrowiec – Ostrzeszów            3 : 1 ,     wygrana     2 pkt

Razem  7 pkt. meczowych,  13 pkt.  pomocniczych za partie.

Wyniki naszych zawodników:   wygrana w partii  1 pkt., remis 0,5  pkt, przegrana 0 pkt.

1 szachownica  -  Sydow Przemysław     4 pkt. z 5 gier  ( wg rund: 1,0,1,1,1 )

2 szachownica  -  Szymański Leszek       2 pkt. z 5 gier  ( wg rund: 1,0,0,0,1 )

3 szachownica  -  Sydow Anita                 5 pkt. z 5 gier  ( wg rund: 1,1,1,1,1 )

4 szachownica  -  Sydow Weronika         2 pkt. z 5 gier  ( wg rund: 1,0,+,0,0 )