Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Rozpoczęto elektroniczny nabór do szkół ponadgimnazjalnych

Gimnazjalisto! Już od 22 maja rozpoczął się elektroniczny nabór do szkół. Bez wychodzenia z domu, korzystając z komputera możesz zapisać się do wybranej szkoły prowadzonej przez Powiat Wągrowiecki:

  • I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu,
  • Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wągrowcu,
  • Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wągrowcu
  • Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Gołańczy.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych prowadzonych przez Powiat Wągrowiecki pierwszy etap naboru potrwa od 22 maja do 6 czerwca, następnie uczniowie po otrzymaniu świadectw będą zobowiązani do wprowadzenia ocen końcowych do systemu elektronicznego. 12 lipca nastąpi publikacja list zakwalifikowanych do przyjęcia, ostatecznie po potwierdzeniu przez uczniów woli nauki 21 lipca nastąpi publikacja listy osób przyjętych.

W załącznikach znajdują się szczegółowy informacje dotyczące harmonogramu, informator o wszystkich szkołach powiatowych do których prowadzona jest rekrutacja, a także prezentacja, która dokładnie objaśnia zasady rejestrowania się na portalu rekrutacyjnym.

Gimnazjalisto, pod tym adresem dokonasz zapisu do wybranej szkoły :

https://powiatwagrowiecki.edu.com.pl/kandydat/app/

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.