Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Konsultacje w sprawie rozbudowy ulicy Grzybowej

Powiatowy Zarząd Dróg przygotował koncepcję rozbudowy ulicy Grzybowej.

W ramach rozbudowy planuje się wykonanie jezdni o szerokości 5,5 m oraz pasa dla rowerów o szerokości 2,0 m z kostki betonowej. W planie ujęto również wykonanie zjazdów do posesji, chodnika oraz nawierzchni dla ruchu pieszych oraz rowerów. Długość rozbudowywanego odcinka wynosi 500 m. Ulica objęta będzie strefą zamieszkania w celu zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców i użytkowników drogi.

- Partycypacja społeczna na dobre wpisała się w działania samorządu powiatowego, dlatego przygotowana koncepcja to doskonały moment aby skonsultować ten projekt z wszystkimi zainteresowanymi mieszkańcami. Tak samo jak w przypadku ulicy Nad Nielbą z uwagą podejdziemy do wszystkich zgłoszonych wniosków i oczekiwań mieszkańców. – wyjaśnia starosta Tomasz Kranc.

Konsultacje odbędą się w najbliższy wtorek 12 grudnia o godzinie 17:30 w I Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Klasztornej 17 w sali audiowizualnej nr 14.

Serdecznie zapraszamy!

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.