Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Jubileusz Krajowego Forum Kobiet

W piątek 1 grudnia Oddział Wielkopolski Krajowego Forum Kobiet świętował 15-lecie istnienia. Wielka gala z tej okazji odbyła się w Środzie Wielkopolskiej. Liderem Oddziału Wielkopolskiego Krajowego Forum Kobiet jest Mirosława Katarzyna Kaźmierczak.  Do Środy zjechały się działaczki KFK z całej Wielkopolski. Sala widowiskowa Ośrodka Kultury pękała w szwach. Dzieje stowarzyszenia przypomniała M. K. Kaźmierczak. Podczas takiej uroczystości nie mogło zabraknąć odznaczeń, wyróżnień i podziękowań.
Wręczone zostały odznaki honorowe "Za zasługi dla województwa wielkopolskiego". Podczas spotkania w Ośrodku Kultury w Środzie wręczono aż sześć odznak, nadanych przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego. W piątkowy wieczór te cenne odznaczenia otrzymały: B
eata Przybylska-Michalak, Ewa Węcławiak, Małgorzata Strzelecka, Zofia Kędziora i Maria Balcerek. Wszystkie odznaczone panie aktywnie angażują się w działalność Krajowego Forum Kobiet i wiele wniosły do działalności stowarzyszenia w ciągu 15 lat jego istnienia. Odznaczenia wręczali przewodnicząca sejmiku wojewódzkiego Zofia Szalczyk i wicemarszałek województwa Wojciech Jankowiak.
Odznaką zbiorową uhonorowane zostało Średzkie Towarzystwo Kulturalne, a nagrodę odebrała prezes ŚTK Bożenna Urbańska. Stowarzyszenie podziękowało sponsorom oraz osobom, które wspierają jego działalność. W gronie tym znaleźli się m.in. Anna Kicińska Agnieszka Kaźmierczak, Grzegorz Budasz i Jarosław Krzeminski. Z kolei M. K. Kaźmierczak odznaczona została Srebrnym Medalem „Labor Omnia Vincit” - „Praca Wszystko Zwycięża”. Odznaczenie wręczył Dominik Górny z zarządu Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego.

Tekst i zdjęcia: Jarosław Krzeminski

  •  Jubileusz Krajowego Forum Kobiet
  •  Jubileusz Krajowego Forum Kobiet
  •  Jubileusz Krajowego Forum Kobiet

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.