Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Rozpoczęcie przebudowy drogi powiatowej Łekno – Rąbczyn

W czwartek 8 lutego miało miejsce przekazanie placu budowy pod zadanie „Przebudowa drogi powiatowej nr 1562P Łekno – Rąbczyn”. W podpisaniu dokumentów uczestniczyli Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wicestarosta Michał Piechocki, Dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg – Robert Torz oraz przedstawiciele Przedsiębiorstwa Robót Drogowych INODROG sp. z o.o. z Inowrocławia – wykonawcy zdania.

Przebudowa realizowana będzie w dwóch etapach. Na samym początku modernizacji poddana zostanie ulicy Pocztowa w Łeknie (0,350 km), a następnie odcinek od skrzyżowania z drogą wojewódzka nr 251 w Łeknie do wyremontowanej drogi w Rąbczynie, długość tego odcinka to 4,480 km.

Przypomnijmy, że droga będzie przebudowana w formule "Zaprojektuj i wybuduj" w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Inwestycja współfinansowana jest przez Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: "Europa inwestuje w obszary wiejskie". Łączny koszt inwestycji to ponad 3,5 MLN, z czego 2,2 MLN pochodzi ze środków Unii Europejskiej.

  •  Rozpoczęcie przebudowy drogi powiatowej Łekno – Rąbczyn

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.