Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Własna firma z bezzwrotną dotacją w wysokości do 47 tysięcy złotych dla mieszkańców Powiatu Wągrowieckiego

Powiat Wągrowiecki (Partner projektu), wraz z firmą Euro Innowacje sp. z o.o. (Beneficjent projektu) oraz z DC Centrum sp. z o.o. (Partner projektu) są realizatorami partnerskiego projektu pn. „Własna firma kluczem do sukcesu – dotacje dla mieszkańców Powiatu Wągrowieckiego” dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

Już we wtorek 3 kwietnia rozpoczniemy rekrutację do projektu i przyjmowanie Wstępnych Formularzy Rekrutacyjnych wraz z załącznikami. Rekrutacja potrwa do 17.04.2018r.
Wstępny Formularz Rekrutacyjny wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w biurze projektu:

Starostwo Powiatowe w Wągrowcu,
ul. Kościuszki 15,
62-100 Wągrowiec,
pokój numer 205,
tel. 67 268 05 29
w godzinach od 8.00 do 15.00.

UWAGA: Wstępne Formularze Rekrutacyjne złożone przez datą rozpoczęcia rekrutacji zostaną odrzucone ze względu na niespełnienie wymogów formalnych odnośnie zachowania terminu rekrutacji.

Formularze dostępne są na stronie www.euroinnowacje.com, zakładka Projekty z UE lub w biurze projektu ( Starostwo Powiatowe, pok. 205).

CEL PROJEKTU:

Celem projektu jest wzmocnienie przedsiębiorczości w Powiecie Wągrowieckim poprzez wsparcie osób, które mają pomysł na założenie własnej działalności gospodarczej ale brakuje im środków na jego realizację. Wszyscy uczestnicy projektu mogą liczyć na wsparcie szkoleniowo – doradcze przygotowujące ich do założenia i prowadzenia własnej firmy. Dodatkowo, 40 uczestników projektu otrzyma bezzwrotną dotację w wysokości 25 000,00 zł oraz wsparcie pomostowe w kwocie 1850,00 zł przez okres do 12 miesięcy.

GRUPA DOCELOWA:

Projekt skierowany jest do osób, którzy ukończyli 30 lat i są mieszkańcami: Miasta Wągrowca, Gminy Wągrowiec, Gminy Damasławek, Miasta i Gminy Gołańcz, Miasta i Gminy Skoki, Gminy Mieścisko lub Gminy Wapno, w tym:

  • kobiet z dowolnym wykształceniem;
  • mężczyzn o niskich kwalifikacjach (gimnazjum, liceum, technikum, szkoła zawodowa).

Z projektu nie mogą skorzystać osoby, które posiadały zarejestrowaną działalność gospodarczą w okresie 12 miesięcy poprzedzających dzień przystąpienia do projektu.

KOMPLEKSOWE WSPARCIE:

Projekt zakłada kompleksowe wsparcie, obejmujące:

  1. szkolenia i doradztwo z zakresu podstaw prowadzenia działalności gospodarczej,
  2. bezzwrotną DOTACJĘ do 25.000,00 zł. na zakup sprzętu niezbędnego do prowadzenia działalności gospodarczej,
  3.  1.800,00 zł. miesięcznie  jako wsparcie pomostowe do 12 miesięcy prowadzenia działalności gospodarczej.

REKRUTACJA:

Jesteś zainteresowany udziałem w projekcie? Już dziś skontaktuj się z naszym Biurem Projektu w celu uzyskania szczegółowych informacji!

BIURO PROJEKTU znajduje się w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, ul. Kościuszki 15, 62-100 Wągrowiec. Pokój nr 205 ; tel. 67 26 80 529 lub 67 26 80 509, e-mail: rekrutacja@wagrowiec.pl

Wszystkie niezbędne informacje o projekcie można znaleźć na stronie: www.euroinnowacje.com
Serdecznie zapraszamy !

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.