Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Zapraszamy na konsultacje społeczne

Stowarzyszenie Jednostek Samorządu Terytorialnego „Komunikacja” zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie „Analizy popytu na przewozy kolejowe pasażersko-towarowe na połączeniu aglomeracyjnym Czarnków – Rogoźno – Wągrowiec, jako element studium wykonalności.”

Stowarzyszenie JST „Komunikacja” wraz 12 jednostkami samorządu terytorialnego: Województwem Wielkopolskim, Powiatem Wągrowieckim, Powiatem Obornickim, Powiatem Czarnkowsko-Trzcianeckim, Gminą miejską Wągrowiec, Gminą Rogoźno, Gminą Wągrowiec, Gminą Ryczywół, Gminą Połajewo, Gminą Czarnków, Gminą Lubasz oraz Gminą miejską Czarnków zleciło firmie Invest & Consulting Group Sp. z o.o. z Opola opracowanie w/w dokumentu.

W toku prac nad Analizą przeprowadzono badania ankietowe wśród mieszkańców i lokalnych przedsiębiorców metodą ankietowania bezpośredniego i internetowego.

Zapraszamy Państwa do udziału w spotkaniu konsultacyjnym, które odbędzie się w Miejskim Domu Kultury przy ul. Kościuszki 55 w Wągrowcu, w 18 kwietnia 2018 r. (środa) o godz. 18.00.

Analiza dostępna jest na stronie internetowej Stowarzyszenia Jednostek Samorządu Terytorialnego „Komunikacja”  www.stowarzyszeniekomunikacja.pl

 

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.