Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Dzień otwarty w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

W sobotę, 12 maja w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Wągrowcu odbył się „Dzień Otwarty”, adresowany do rodziców, nauczycieli, dzieci i młodzieży.

Tematem przewodnim był „Cyberświat”. Rodzice i nauczyciele mieli okazję porozmawiać ze specjalistami na temat tego, jak uchronić dziecko przed zagrożeniami płynącymi z Internetu oraz jak pomóc dziecku odnaleźć się w cyberprzestrzeni, aby czuło się bezpiecznie.

Ponadto można było skorzystać z konsultacji, porad specjalistycznych w zakresie poradnictwa edukacyjno-zawodowego, logopedycznego, instruktażu dotyczącego dysleksji oraz leworęczności. Osoby, które odwiedziły w tym dniu poradnię mogły również zapoznać się z pomocami edukacyjno-terapeutycznymi oraz uzyskać instruktaż do pracy z dzieckiem w domu.

Dzień ten po raz kolejny cieszył się dużym zainteresowaniem, do poradni licznie przybyli rodzice, nauczyciele i dzieci. Po konsultacjach, poradach i zajęciach, rodzice mogli również zapisać dzieci na badanie specjalistyczne w poradni i większość z nich skorzystała z tej okazji.

 

 

 

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.