Powiat Wągrowiecki

Menu

Treść

Środki unijne w Powiecie Wągrowieckim

Województwo Wielkopolskie rozpoczęło proces przygotowania nowej strategii rozwoju. 23 maja w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu odbyło się Wielkopolskie Regionalne Forum Terytorialne, podczas którego omawiane były m. in. stan i wyniki dotychczasowych prac badawczych dotyczących sytuacji społeczno - gospodarczej Wielkopolski. Przytoczono również dane opublikowane w Biuletynie Wielkopolskiego Regionalnego Obserwatorium Terytorialnego. Z przytoczonych danych wynika, że w przeliczeniu kwoty dofinansowania ze środków Unii Europejskiej na 1 mieszkańca, najwyższą wartość wsparcia projektów (powyżej 2000 zł/os.) osiągnęły powiaty wągrowiecki ( 2.545,00 zł/os.), czarnkowsko - trzcianecki (2.162,00 zł/os.) i miasto Poznań ( 2.030,00 zł/os.).

Jeżeli chodzi o Powiat Wągrowiecki, na w/w kwotę złożyły się wszystkie projekty realizowane na terenie naszego powiatu, zarówno przez samorząd wojewódzki, powiatowy oraz gminny, jaki i przez przedsiębiorców.

« wstecz

Wyszukiwarka

Wyszukiwarka:

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Stopka

Projekt i wykonanie: extranet

Licencja: CC BY 3.0

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku 'Graficzna wersja strony' znajdującego się w górnej części witryny.