Młodzi tenisiści stołowi z Powiatu Wągrowieckiego w partnerskim Powiecie Lüneburg
W dniach od 1 do 4 maja 2025 r. sześcioosobowa grupa młodych tenisistów stołowych z Powiatu Wągrowieckiego przebywała w partnerskim Powiecie Lüneburg w Niemczech. Wyjazd naszych zawodników był możliwy dzięki współpracy obu samorządów.
Podczas pobytu w Powiecie Lüneburg nasza młodzież uczestniczyła w rozgrywkach w Melbeck i turnieju tenisa stołowego w Adendorfie, miała też okazję zagrać w minigolfa i skorzystać z basenu.
Warto dodać, że w ramach współpracy partnerskiej w najbliższym czasie do naszego partnerskiego powiatu w Niemczach pojadą młodzi szachiści, a następnie malarze. Młodzież z Niemiec gościła w Powiecie Wągrowieckim w ubiegłym roku.
Współpraca między powiatami to nie tylko szansa na rozwój sportowy, ale także na promowanie wartości takich jak przyjaźń, współpraca i wzajemne zrozumienie.
Metryka
- Treść archiwalna tak












