• Bukiet róż

14 października - Dzień Edukacji Narodowej

Dyrekcje szkół, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie,               

Szanowni Państwo,

Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto, święto wszystkich, którzy na co dzień uczestniczą w życiu i działalności szkoły. Prosimy Państwa o przyjęcie wyrazów szczerego uznania, gratulacji i podziękowań za dotychczasową pracę, za Państwa pasję, oddanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań. Dzięki Państwa umiejętnościom i serdeczności, jaką otaczacie dzieci i młodzież, stają się Oni wartościowymi ludźmi, otwartymi na świat i drugiego człowieka.

Nauczyciel to zawód, ale i powołanie, z którym wiąże się ogromna odpowiedzialność w przekazywaniu wzorców i dobrych przykładów dzieciom oraz młodzieży. Za te wysiłki, dzięki którym młodzi ludzie będą godnie wypełniać rolę obywatela, pracownika, rodzica, pragniemy Państwu podziękować. Wiemy, że jest to praca niełatwa, która wymaga szczególnych predyspozycji i poświęcenia.

Uczniom życzymy wielu sukcesów, osiągnięć i odwagi do realizacji celów. Pragniemy, aby zdobyta wiedza umożliwiała osiąganie kolejnych sukcesów w następnych etapach edukacji, a szkoła była dla Was miejscem, które miło będziecie wspominać dzięki chwilom spędzonym z Waszymi nauczycielami oraz koleżankami i kolegami. Rodzicom pragniemy podziękować za trud wychowania młodego pokolenia oraz wsparcie i pomoc w edukacji dzieci i młodzieży.

W tym szczególnym dniu życzymy wszystkim pięknych i szlachetnych pomysłów, spełnienia marzeń, dużo zdrowia i wytrwałości. Niech codzienne zaangażowanie i życie sprawami szkoły znajdzie uznanie w oczach wszystkich ludzi oraz będzie źródłem osobistej satysfakcji.                                                      

Z wyrazami szacunku

Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc

Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch

Wicestarosta Michał Piechocki 

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88