Wakacyjne spotkanie muzyków w Czeszewie i Brdowie

Na zaproszenie dr. Marka Daniela w miniony weekend do Czeszewa i Brdowa zjechali sympatycy oraz artyści Filharmonii Poznańskiej im. Tadeusza Szeligowskiego, którzy po trudnym okresie związanym z zamknięciem instytucji kultury chcieli ponownie spotkać się z widownią oraz w gronie osób związanych z muzyką podsumować miniony czas.

W konferencji muzyczno-historycznej uczestniczyli także: Dorota Kinal, dyrektor Departamentu Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego, Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Burmistrz Miasta i Gminy Gołańcz Mieczysław Durski oraz Anna Wagner, dyrektor Szkoły Podstawowej im. A. Mickiewicza w Wapnie.

Podczas spotkania Starosta otrzymał z rąk Elżbiety Kralkowskiej-Mielcarek, zastępcy dyrektora Filharmonii Poznańskiej płyty pt. „Michał Bergson. Concerto symphonique pour piano avec orchestre op. 62/Music from the Opera Luisa di Montfort”, w wykonaniu muzyków Orkiestry Filharmonii Poznańskiej. Prezenty, zgodnie z intencjami, trafią do osób ze specjalnymi potrzebami i osób niepełnosprawnych.

  • Wakacyjne spotkanie sympatyków i muzyków Filharmonii...

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88