XIV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA ORAZ FESTYN RODZINNY

W sobotę 11 sierpnia 2018 roku na boisku piłkarskim przy ulicy Mikołajczyka na Osiedlu Wschód w Wągrowcu odbył się coroczny turniej piłkarski połączony z festynem rodzinnym. W tym roku była to czternasta edycja. Do rozgrywek zgłosiło się aż 13 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy.

Pierwsze miejsce w turnieju zajęła drużyna Kopaniny, tuż za nią uplasował się OKS Wschód, a na trzecim miejscu turniej zakończyła drużyna XYZ. Przyznano również nagrody indywidualne. Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Marcin Andrzejewski z XYZ. Królem strzelców został Michał Rak z OKS Wschód, natomiast najlepszym zawodnikiem wybrano Adriana Skotarek z drużyny zwycięzców. Najmłodszym zawodnikiem biorącym udział w turnieju był Jakub Rogacki z OKS Wschód, który również otrzymał pamiątkową statuetkę. Nagrody wręczył zawodnikom Wicestarosta Michał Piechocki. To już kolejna impreza, nad którą patronat objął Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

- Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i bezproblemowe załatwienie wszystkich spraw związanych z organizacją zarówno turnieju, jak i festynu - podkreślił organizator imprezy Szymon Jasiński.

Po rozgrywkach piłkarskich przyszedł czas na festyn i loterię fantową oraz licytacje. Całkowity dochód z licytacji oraz loterii przekazany został dla Dominiki Maćkowskiej z Werkowa, która uległa ciężkiemu wypadkowi samochodowemu.

- Zarówno loteria, jak i licytacja cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Działały punkty gastronomiczne, przy których również ustawione były puszki na pieniądze. Pomimo chwilowego załamania pogody wszystko udało się znakomicie. Padł nowy rekord zebranych pieniędzy podczas naszych imprez, a tym razem jest to kwota 7900 złotych. Nie byłoby to możliwe dzięki ogromnej rzeszy sponsorów i dobroczyńców. Jesteśmy im wszystkim bardzo wdzięczni. Poza loterią i licytacją pojawiły się również panie animatorki z Budzynia, które licznymi atrakcjami zabawiały dzieci. Nie zabrakło również motocyklistów z Moto Szajki, którzy po raz kolejny włączyli się w pomoc na naszej imprezie. Dziękujemy wszystkim tym, którzy pomogli w organizacji imprezy oraz wszystkim dobroczyńcom i sponsorom. Dzięki takim ludziom jest sens organizacji imprez. Za rok czeka nas jubileuszowa, piętnasta edycja turnieju oraz festynu. Już dziś serdecznie zapraszamy - mówi pan Szymon.

XIV Osiedlowy Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Walkowiaka:

I miejsce- KOPANINA
II miejsce- OKS WSCHÓD
III miejsce- XYZ

Pozostałe drużyny biorące udział w turnieju:

-FC Reja
-FC Wągrowiec
-Brazyliana na wakacjach
-Iskra Runowo
-Rudka Żelice
-LKS Czesławice
-Husaria Gręziny
-OKS II Wschód
-AT Starówka
-Osada

  • XIV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA...
  • XIV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA...
  • XIV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA...
  • XIV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA...
  • XIV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA...
  • XIV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA...

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88