•   XI Piknik przy bunkrze w Gołańczy - plakat

XI Piknik przy bunkrze w Gołańczy

Już w najbliższą sobotę 15 września w Gołańczy w godzinach 14.00 - 19.00 odbędzie się XI Piknik przy bunkrze. W programie między innymi: rekonstrukcja historyczna, pojazdy historyczne i militarne, gry i zabawy dla dzieci, kuchnia polowa. Impreza dofinansowana z budżetu Powiatu Wągrowieckiego. 

Grupa Pasjonaci Podziemi, Gołaniecki Ośrodek Kultury, Urząd Miasta i Gminy Gołańcz, Powiat Wągrowiecki serdecznie zapraszają w sobotę 15 września na pola gołanieckie przy polskim schronie bojowym z 1939 na 11. edycję pikniku. 

Na imprezę zapraszamy całe rodziny, każdy znajdzie tu coś dla siebie. Grupy Rekonstrukcji Historycznej przygotują bogaty program dioram, pokazów i rekonstrukcji. 

- Grupa Pasjonaci Podziemi zaprasza na atrakcje o charakterze wojskowym w terenie : znajdziecie Państwo tu szereg miejsc, gdzie każdy mile spędzi czas realizując się w zadaniach wojskowych : gry terenowe, tory przeszkód , pole poszukiwań , pole bitwy, gry i zadania, itd. Grupy i osoby z pojazdami wojskowymi przybliżą nam zmotoryzowany świat militariów. Każdy znajdzie też chwile odpoczynku przy muzyce i kuchni polowej dawnych czasów - zachęca organizator imprezy Robert Menesiak.
Do zobaczenia w Gołańczy!

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88