• Koncert i Festyn charytatywny dla Klemensa - plakat

Koncert i Festyn charytatywny dla Klemensa

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Wapno zaprasza na Koncert i Festyn charytatywny dla Klemensa, który odbędzie się 6 października 2018r. w hali sportowej w Wapnie.

Od godz. 15.00 na rodziny będą czekały różne atrakcje na świeżym powietrzu: konkurencje sportowe, wata cukrowa, paintball, będą też służby mundurowe, wozy strażackie i policyjne, motocykliści, kiełbasa z grilla. Natomiast o godz. 17.00 rozpoczną się występy: przedszkolaków z Wapna, raperów Kedar i Kowal Kowalsky, solistki Izabeli Rajnik , zespołów: Strefa Zagrożenia Hałasem, The Old Band, Second Child. Między koncertami liczne atrakcyjne licytacje.

Podczas imprezy cały czas będzie czynna kawiarenka: słodycze, grochówka oraz chleb ze smalcem, kramik z różnościami oraz kącik zabaw dla dzieci.

- Gramy dla Klemensa, który urodził się jako skrajny wcześniak i zaraz po urodzeniu przeszedł szereg operacji ratujących jego życie i zdrowie. Dzięki szybkiej interwencji udało się uratować Jego wzrok. Trzykrotnie przeszedł operacje wszczepienia zastawki, która pozwala mu dalej się rozwijać, pomimo ograniczeń wynikających z powikłań wcześniactwa. Dzisiaj Klimek ma 4 latka i zmaga się z niedowładem kończyn i spastyka, które nie pozwalają Mu samodzielnie się poruszać. Klimuś jest pod codzienna opieka rehabilitanta oraz terapeuty, dzięki czemu może się dalej rozwijać. Dodatkowo, we wrześniu rozpoczął naukę w przedszkolu. W chwili obecnej, niezbędnym elementem Jego rehabilitacji jest zakup pionizatora, który to przewyższa możliwości finansowe jego rodziców. 6 października bądźcie z nami! Zagrajmy razem dla Klimka! Cały dochód z imprezy zostanie przeznaczy na zakup pionizatora oraz rehabilitację Klimka - mówi prezes stowarzyszenia Wojciech Rochowiak.

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88