• LOGO

Uroczysta sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

W poniedziałek 12 listopada odbędzie się uroczysta część obrad XLVII sesji Rady Powiatu Wągrowieckiego.

Sesja rozpocznie się o godzinie 17.00 w auli I Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu i poświęcona będzie 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego - "Droga do wolności".

Wykłady okolicznościowe wygłoszą: prof. zw. dr hab. Janusz Karwat - Członek POWIATOWEGO HONOROWEGO KOMITETU OBCHODÓW SETNEJ ROCZNICY ODZYSKANIA PRZEZ POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI I ZWYCIĘSKIEGO POWSTANIA WIELKOPOLSKIEGO 1918/1919 oraz Andrzej Wieczorek - Członek Komitetu Honorowego i zrazem Przewodniczący Rady Programowej przy Komitecie Honorowym.

Sesji będzie towarzyszył bogaty program artystyczny, przygotowywany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz I LO w Wągrowcu. Przed sesją, o godz. 16.00, w wągrowieckim Klasztorze, odprawiona zostanie msza święta z udziałem pocztów sztandarowych z terenu całego powiatu wągrowieckiego.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców naszego powiatu do wspólnego świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

 

 

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88