• Plan Pierwszego Patriotycznego Rajdu Powiatowego

11 listopada zaśpiewajmy razem Hymn!

Powiat Wągrowiecki przyłączył się do ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do Hymnu".

W  niedzielę 11 listopada o godz. 13.00 przed Starostwem Powiatowym w Wągrowcu odbędzie się akcja wspólnego śpiewania Hymnu Narodowego. Do akcji przyłączają się m.in. motocykliści, którzy 11 listopada wezmą udział w Pierwszym Patriotycznym Rajdzie Powiatowym (plan rajdu na załączonym zdjęciu). Do wspólnego śpiewania Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc zaprasza wszystkich mieszkańców Powiatu Wągrowieckiego.

 „Niepodległa do hymnu” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, możliwość wspólnego zaśpiewania hymnu przez każdego Polaka. Zaśpiewajmy razem z bliskimi, przyjaciółmi, sąsiadami. Uczcijmy najważniejsze święto i jedyny taki jubileusz w naszym życiu!

Hymn zostanie wykonany 11 listopada podczas oficjalnych uroczystości państwowych i podczas niewielkich uroczystości lokalnych w kraju i za granicą. Mazurka wyemitują stacje radiowe i zagrają orkiestry straży pożarnej, wojska, policji. Zespoły polskich teatrów, oper, filharmonii również planują zaproszenie lokalnych społeczności do wspólnego świętowania. Ty też przyłącz się do akcji i wspólnie z nami zaśpiewaj hymn!

 Pomysłodawcą i koordynatorem akcji „Niepodległa do hymnu” jest Biuro Programu „Niepodległa”.

https://niepodlegla.gov.pl/aktualnosci/

Spot promujący akcję: https://www.youtube.com/watch?v=vylb9grMioc <http://newsletter.niepodlegla.gov.pl/c/nhxgy37aoh/vsk4pt8dxa/>

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88