Aktualności

Stronicowanie

 • Wielkopolski Inkubator Zatrudnienia - trwa rekrutacja

  Wielkopolski Inkubator Zatrudnienia - trwa rekrutacja

  2020.08.11
  Trwa rekrutacja do projektu „Wielkopolski Inkubator Zatrudnienia”. Jest to projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.
   
   
 • XVI Turniej Piłkarski oraz festyn rodzinny "na Wschodzie"

  XVI Turniej Piłkarski oraz festyn rodzinny "na Wschodzie"

  2020.08.10
  W sobotę 8 sierpnia na boisku na Osiedlu Wschód w Wągrowcu odbył się XVI Turniej Piłkarski oraz festyn rodzinny. W turnieju udział wzięło sześć drużyn. Organizacja turnieju, po raz kolejny, została dofinansowana z budżetu Powiatu Wągrowieckiego.
 • Lotką w covid - pojedynek mistrzów

  Lotką w covid - pojedynek mistrzów

  2020.08.10

  W niedzielę 9 sierpnia w hali wągrowieckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się towarzyski pojedynek w rzutach lotką. Tym razem w covid wycelował Arkadiusz Adamski, który zmierzył się z pomysłodawcą akcji Wojciechem Skrzypczakiem. Dzięki koleżeńskiemu "starciu" 1.200 maseczek i 100 pojemników z płynem do dezynfekcji, pozykane od licznych sponsorów, trafi do wągrowieckiego Hospicjum im. Miłosiernego Samarytanina. Akcję od początku objął swoim patronatem Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

 • NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA - umów się online       

  NIEODPŁATNA POMOC PRAWNA - umów się online       

  2020.08.07

  Wystarczy kilka prostych kroków, aby umówić wizytę lub poradę na odległość. Trzeba tylko wejść na: https://np.ms.gov.pl/wielkopolskie/w%C4%85growiecki

 • UWAGA WIELKOPOLSCY PSZCZELARZE

  UWAGA WIELKOPOLSCY PSZCZELARZE

  2020.08.05

  „Program poprawy warunków fitosanitarnych rodzin pszczelich poprzez wsparcie finansowe zakupu węzy pszczelej”- POZWALA NA UZYSKANIE WĘZY PSZCZELEJ finansowany przez Samorząd Województwa Weilkopolskiego. Informacja jest skierowana do wszystkich osób posiadających pasiekę.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88