Aktualności

Stronicowanie

 • BUDŻET OBYWATELSKI POWIATU WĄGROWIECKIEGO NA NOWYCH ZASADACH

  BUDŻET OBYWATELSKI POWIATU WĄGROWIECKIEGO NA NOWYCH ZASADACH

  2019.07.02

  Szanowni Państwo, od tego roku Budżet Obywatelski Powiatu Wągrowieckiego realizowany będzie na nowych zasadach. Wynika to ze zmiany przepisów prawa w tym zakresie. Tak jak do tej pory mieszkańcy będą mogli zgłaszać zadania w trzech kategoriach.

   

 • XV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA ORAZ FESTYN RODZINNY WĄGROWIEC, 10 SIERPNIA 2019 R.

  XV OSIEDLOWY TURNIEJ PIŁKARSKI IM. ZBIGNIEWA WALKOWIAKA ORAZ FESTYN RODZINNY

  2019.08.13

  W sobotę 10 sierpnia na boisku sportowym na Osiedlu Wschód w Wągrowcu odbył się XV Jubileuszowy Osiedlowy Turniej Piłkarski im. Zbigniewa Walkowiaka oraz Festyn Rodzinny.  Do turnieju piłkarskiego zgłosiło się osiem drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy.

 • Turniej szachowy 51. Lata na Pałukach

  Turniej szachowy 51. Lata na Pałukach

  2019.08.13

  W niedzielę 11 sierpnia w Galerii Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu rozegrano turniej szachowy 51. Lata na Pałukach. Turniej rozegrano na dystansie 9 rund z tempem gry po 15 minut na każdego zawodnika. Sędziował Wicestarosta Michał Piechocki.

   

 • Kolejne sukcesy KGW Morakowo

  Kolejne sukcesy KGW Morakowo

  2019.08.12

  W sobotę 10 sierpnia w Powidzu odbył się Konkurs Wojewódzki Nasze Kulinarne Dziedzictwo Narodowe, Smaki Regionów. Powiat wągrowiecki reprezentowały członkinie Koła Gospodyń Wiejskich z Morakowa. Kapituła konkursowa nominowała dwa produkty do najwyższej nagrody szczebla krajowego - Perły 2019. Chłopski napój orzeźwiający otrzymał pierwsze miejsce, a domowy ser smażony i babcine krówki otrzymały wyróżnienie.

 • Bezpłatna rehabilitacja kompleksowa

  Bezpłatna rehabilitacja kompleksowa

  2019.08.07

  Ruszyła rekrutacja do projektu pt. ,,Wypracowanie i pilotażowe wdrożenie modelu kompleksowej rehabilitacji umożliwiającej podjęcie lub powrót do pracy”, realizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych we współpracy z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz Centralnym Instytutem Ochrony Pracy.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888