Aktualności

Stronicowanie

 • Zapraszamy na XXIX TURNIEJ  PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN OSIEDLOWYCH ”MUNDIALITO 2019”

  Zapraszamy na XXIX TURNIEJ  PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN OSIEDLOWYCH ”MUNDIALITO 2019”

  2019.05.20

  TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI WIELKOPOLSKI ODDZIAŁ REGIONALNY, TOWARZYSTWO PRZYJACIÓŁ DZIECI ODDZIAŁ MIEJSKI W WĄGROWCU POWIAT WĄGROWIECKI, MIASTO WĄGROWIEC, SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W WĄGROWCU, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4  - BOISKO ORLIK zapraszają na XXIX TURNIEJ  PIŁKI NOŻNEJ DRUŻYN OSIEDLOWYCH ”MUNDIALITO 2019”.

   

 • Zakończenie roku akademickiego WUTW

  Zakończenie roku akademickiego WUTW

  2019.06.19

  We wtorek 18 czerwca w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego Wągrowieckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Miniony rok akademicki podsumowała Barbara Kucharska - prezes WUTW. Podczas uroczystości wręczono dyplomy 305 studentom kolejnych roczników. Gratulacje studentom złożył m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

 • Podsumowanie programu edukacyjnego PCK

  Podsumowanie programu edukacyjnego PCK

  2019.06.19

  We wtorek 18 czerwca w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu Jan Maćkowiak – prezes PCK w Wągrowcu podsumował program Program "Super Wiewiórka - Przyjaciółka Oli i Kuby". Wszyscy realizatorzy programu zostali uhonorowani podziękowaniami, które wręczyli Wicestarosta Michał Piechocki i Barbara Linetty – kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia.

   

 • Wystartowały Mistrzostwa Świata Modeli Żaglowych Naviga

  Wystartowały Mistrzostwa Świata Modeli Żaglowych Naviga

  2019.06.17

  W sobotę 15 czerwca rozpoczęły się jubileuszowe - 20.Mistrzostwa Świata Modeli Żaglowych Naviga - Wągrowiec 2019. Na mistrzostwa zjechali zawodnicy z całego świata: Niemiec, Rosji, Francji, Węgier, Chin, Ukrainy, Austrii, Czech, Słowenii, Litwy i oczywiście z Polski. W sobotę i niedzielę odbyła się rejestracja zawodników i pomiary modeli. W poniedziałek 17 czerwca rozpoczęły się pierwsze zmagania. 

   

 • XXI Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych

  XXI Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych

  2019.06.17

  W niedzielę 16 czerwca odbyła się już XXI Regionalna Wystawa Koni Hodowlanych, którą w tym roku zorganizowano na boisku Durowo. Włodarze z całego powiatu wągrowieckiego, m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, dojechali do Durowa bryczkami, które wyruszyły z parkingu przy Urzędzie Miejskim w Wągrowcu.

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888