Aktualności

Stronicowanie

 • Informacja o naborze wniosków o przyznanie Stypendium Wyższej Szkoły Handlu i Usług w Poznaniu

  UWAGA! Stypendium WSHiU również na studia niestacjonarne!

  2020.07.08

  Wyższa Szkoła Handlu i Usług ufundowała w bieżącym roku dwa stypendia o równej wartości 15 000 zł do wykorzystania na dowolnym kierunku studiów stacjonarnych oraz niestacjonarnych. Stypendium w postaci bonu edukacyjnego przeznaczone jest dla absolwentów szkół ponadpodstawowych (nie tylko tegorocznych) z terenu powiatu wągrowieckiego chcących kontynuować naukę w Wyższej Szkole Handlu i Usług w Poznaniu.

   

 • Poetycko - muzyczne wspomnienie Artura Brombergera

  Poetycko - muzyczne wspomnienie Artura Brombergera

  2020.09.28

  W niedzielę 27 września w Gminnym Ośrodku Kultury w Damasławku odbyło się poetycko - muzyczne wspomnienie Artura Brombergera w 10. rocznicę śmierci.

   

 • Zawody w sportach obronnych Kobylec 2020

  Zawody w sportach obronnych Kobylec 2020

  2020.09.28

  Zapraszamy do udziału w zawodach w sportach obronnych, które odbędą się w sobotę 3 października na strzelnicy w Kobylcu.

   

 • Jedz zdrowo i rośnij w siłę - szkolenie TPD 2020

  Jedz zdrowo i rośnij w siłę

  2020.09.24

  W czwartek 24 września w Ośrodku Wielspin, odbyło się podsumowanie projektu realizowanego przy dofinansowaniu Powiatu Wągrowieckiego pt. „Jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2020”, zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wągrowcu. Udział w nim wzięła Barbara Linetty, kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia.

  W ramach projektu zorganizowano m.in. prelekcje na temat diety dla dzieci i młodzieży z terenu Powiatu Wągrowieckiego. Ponadto w ramach zadania dzieci zapoznały się z potrawami, które należy wyeliminować z codziennego jadłospisu oraz jaką dobrać dietę, która wraz z codziennym ruchem przyniesie zakładane rezultaty.

 • Respirator stacjonarny dla wągrowieckiego szpitala

  Respirator stacjonarny dla wągrowieckiego szpitala

  2020.09.23

  W środę 23 września w gabinecie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca nastąpiło przekazanie stacjonarnego respiratora dla szpitala powiatowego w Wągrowcu. Ten bardzo ważny sprzęt medyczny włodarze powiatu: Starosta Tomasz Kranc i Wicestarosta Michał Piechocki, w imieniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego, przekazali na ręce dyrektora wągrowieckiego ZOZ Przemysława Burego.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88