Aktualności

Stronicowanie

 • Starosta Wągrowiecki zaprasza na "Koncert w Krainie Uśmiechu"

  Starosta Wągrowiecki zaprasza na "Koncert w Krainie Uśmiechu"

  2019.04.17

  Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Polska Agencja Koncertowa i Polska Opera Kameralna zapraszają na KONCERT W KRAINIE UŚMIECHU Z OKAZJI INAUGURACJI OBCHODÓW 15-LECIA WSTĄPIENIA POLSKI DO UNII EUROPEJSKIEJ, 20-LECIA SAMORZĄDU POWIATOWEGO, 30-LECIA PIERWSZYCH CZĘŚCIOWO WOLNYCH WYBORÓW W POLSCE ORAZ ROKU STANISŁAWA MONIUSZKI.

   

 • Wesołych Świąt Wielkanocnych

  Wesołych Świąt Wielkanocnych

  2019.04.16

   

  Szanowni Państwo!

  Wielkanoc to czas nadziei i otuchy. Czas odradzania się i wiary w drugiego człowieka. Życzymy wszystkim Mieszkańcom Powiatu Wągrowieckiego pogody ducha i optymizmu. Życzymy, aby nadchodzące Święta Wielkanocne i każdy dzień przyniosły Państwu szczęście oraz wzajemną życzliwość, by były wzorem duchowego wzbogacenia i umocnienia dającego radość i pokój.
   

   

   

 • Wielkopolski Turniej o „Złotą Wieżę” i turniej warcabowy

  Wielkopolski Turniej o „Złotą Wieżę” i turniej warcabowy

  2019.04.17

  W sobotę 13 kwietnia w Łeknie odbył się  Wielkopolski Turniej o „Złotą Wieżę” oraz turniej warcabowy. Organizatorzy: Rada Wojewódzka LZS, Rada Powiatowa LZS, Powiat Wągrowiecki.

   

 • Chóralna uczta muzyczna w PSM

  Chóralna uczta muzyczna w PSM

  2019.04.15

  W sobotę 13 kwietnia w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Bronisława Zielińskiego w Wągrowcu odbył się wyjątkowy koncert pt. "Śpiewajmy chórem". Był to kolejny z cyklu koncert zorganizowany w ramach obchodów 40 - lecia PSM. Wśród licznie zebranej publiczności zasiadł Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, który życzył wszystkich przyjemnych muzycznych wrażeń.

   

 • XXI Powiatowe Konfrontacje Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „Witryna 2019”

  XXI Powiatowe Konfrontacje Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „Witryna 2019”

  2019.04.15

  W sobotę 13 kwietnia odbyły się XXI Powiatowe Konfrontacje Szkolnych Zespołów Muzycznych i Tanecznych „Witryna 2019”. Występy młodych artystów podziwiali m. in. Wicestarosta Michał Piechocki, Członek Zarządu Powiatu Jerzy Springer i Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Krystyn Urbańska.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888