Aktualności

Stronicowanie

 • Nowa pracownia mechatroniczna w Zespole Szkół nr 1

  Nowa pracownia mechatroniczna w Zespole Szkół nr 1

  2018.09.20

  W środę 19 września Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc i Wicestarosta Michał Piechocki odwiedzili Zespół Szkół nr 1 w Wągrowcu. Celem spotkania z dyrekcją i nauczycielami było zaprezentowanie władzom powiatu nowej pracowni mechatronicznej oraz auli szkolnej, która przeszła generalny remont.

   

 • Przesiądź się i jedź…

  Przesiądź się i jedź…

  2018.09.19

  Pod takim hasłem w dniach 15 – 22 września odbywać się będzie w Poznaniu i Wielkopolsce, kolejna edycja Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu (dalej ETZT). „Przesiądź się i jedź” to darmowy przejazd Kolejami Wielkopolskimi jednej osoby na jednym dowodzie rejestracyjnym w obrębie Wielkopolski w dniu 21 września. (Pasażerowie, którzy wybierają się w dłuższą podróż są zobowiązania pokryć różnicę przejazdu pociągiem od granicy województwa do miejsca docelowego po za Wielkopolską)

   

 •  KONIEC LATA  Z HISTORIĄ W TLE

   KONIEC LATA  Z HISTORIĄ W TLE

  2018.09.19

  Pożegnanie lata przez Koło Terenowe Powiatu  Wągrowieckiego Stowarzyszenia „Krajowe Forum Kobiet” stało się już impreza cykliczną. Tegoroczne spotkanie odbyło się w Danaborzu – wsi położonej w gminie Wągrowiec. Szczególnym akcentem spotkania było przybliżenie uczestnikom historii rodu Danaborskich i grodziska, położonego na brzegu Jeziora Grylewskiego w Danaborzu.

 • Odbiór techniczny przebudowy drogi powiatowej na odcinku Łekno - Rąbczyn

  Odbiór techniczny przebudowy drogi powiatowej na odcinku Łekno - Rąbczyn

  2018.09.18

  W piątek 14 września odbył się odbiór techniczny przebudowy drogi powiatowej nr 1562P na odcinku Łekno - Rąbczyn. Odbioru dokonał m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Członek Zarządu Powiatu Jacek Brzostowski. W ramach zadania przebudowano 4,8 km drogi łączącej obie miejscowości.  Całkowity koszt to 3 582 227,79 zł. 

 • Inauguracja Szlachetnej Paczki w Powiecie Wągrowieckim

  Inauguracja Szlachetnej Paczki w Powiecie Wągrowieckim

  2018.09.18

  Wolontariusze Szlachetnej Paczki w Powiecie Wągrowieckim zaczęli działania pełną parą! We wtorek grupa młodzieży z Zespołu Szkół nr 1 pojawiła się w starostwie powiatowym. Również w tym roku powiatową akcję patronatem honorowym objął Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888