Aktualności

Stronicowanie

 • Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach

  Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach

  2021.09.15
  W minioną niedzielę w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Wągrowieckiego w Szachach. System rozgrywek to dystans 9 rund z tempem gry po 15 minut dla każdego zawodnika. Obowiązywały przepisy Polskiego Związku Szachowego, a rozgrywki odbywały się w jednej grupie. Sędzią głównym był Michał Piechocki.
   
  Najmłodsi uczestnicy (Kacper Kilarski i Anna Kilarska) oraz najstarsi (Maria Stohnij, Krzysztof Okoniewski i Zbigniew Konieczny) otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe ufundowane przez powiat. Powiat ufundował także nagrody pieniężne i dyplomy.
 • Już wkrótce ruszy rozbudowa ulicy Grzybowej w Wągrowcu

  Już wkrótce ruszy rozbudowa ulicy Grzybowej w Wągrowcu

  2021.09.14
  We wtorek 14 września Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc wraz z dyrektorem Powiatowego Zarządu Dróg Robertem Torzem, przy kontrasygnacie Skarbnika Powiatu Danuty Królczyk podpisali umowę z Przedsiębiorstwem Budowlano-Drogowym Szymon Włodarczyk na zadanie pod nazwą "Rozbudowa ulicy Grzybowej w Wągrowcu (droga powiatowa nr 1622P)".
   
  Całkowita kwota robót to 1.436.381,59 zł. Zadanie to dofinansowywane jest w 60% z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. Pozostała kwota pochodzi z budżetu powiatu oraz gminy miejskiej Wągrowiec.
   
   
   
 • WOPR ma nowych, młodych ratowników

  WOPR ma nowych, młodych ratowników

  2021.09.13
  W niedzielę, 12 września nad jeziorem w Kobylcu Starosta Tomasz Kranc i Grzegorz Ziółkowski - prezes Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Wągrowcu wręczyli legitymacje młodszym ratownikom. Nadane uprawnienia poprzedził ukończony kurs i zdany egzamin pod okiem ratowników, instruktorów i szkoleniowców WOPR: Artura Piechowiaka, Tomasza Wyrembka, Ireneusza Dobrowolskiego i Jacka Adamskiego.
   
 • I kolejne sukcesy młodych zawodników z Zamku Gołańcz!

  I kolejne sukcesy młodych zawodników z Zamku Gołańcz!

  2021.09.10
  5 września w Nowym Tomyślu odbyła się kolejna runda Wielkopolskich Wieloboi Atletycznych. Drużynę Zamku w biegu 4x10 m, rzucie piłką lekarską, trójskoku i rwaniu reprezentowały cztery zawodniczki i dwóch zawodników.
   
  Trenerem wieloboistów jest Mariusz Dzięciołowski. Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o 15.00 w kompleksie sportowym na ul. Sportowej w Gołańczy.
   
   
 • Trwa remont drogi powiatowej 1557P Gołańcz – Oleszno

  Trwa remont drogi powiatowej 1557P Gołańcz – Oleszno

  2021.09.10
  Prace remontowe na odcinku drogi powiatowej Gołańcz – Oleszno wchodzą w najważniejszy etap.
   
  Po wykonaniu prac przygotowawczych i wymianie podbudowy kolejnym wykonywanym zdaniem jest ułożenie nawierzchni. W ramach tego etapu zakłada się ułożenie warstwy wyrównawczej grubości 3cm, warstwy wiążącej grubości 5cm, oraz warstwy ścieralnej grubości 3cm na odcinku długości około 400 metrów.
  Zgodnie z umową odbiór końcowy zadnia miał nastąpić na przełomie września i października jednakże biorąc pod uwagę intensywność prowadzonych prac remont może zostać zakończony wcześniej.
   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88