Jedz zdrowo i rośnij w siłę - szkolenie z TPD

We wtorek 20 września br. w Ośrodku Rehabilitacyjno - Wypoczynkowym "Wielspin" odbyło się szkolenie pt. „Jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2022” realizowane przy dofinansowaniu z budżetu Powiatu Wągrowieckiego.

Szkolenie zostało zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wągrowcu. Udział w nim wzięli Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Kinga Kluczyńska Kierownik Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia, Alicja Żabska-Szymańska przedstawiciel z Wydziału Spraw Obywatelskich i Zdrowia Starostwa Powiatowego  w Wągrowcu, Piotr Gąsiorek Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 3 w Wągrowcu, nauczyciele wraz z uczniami oraz prowadzący szkolenie trener personalny Marcin Dziekan.

 W ramach projektu zorganizowano szkolenie na temat diety dla dzieci z terenu Powiatu Wągrowieckiego. Ponadto w ramach zadania dzieci zapoznały się z zasadami zdrowego odżywiania m. in. z piramidą żywieniową. Uczniowie wzięli czynny udział  w przygotowywaniu soków owocowo-warzywnych, które następnie ze smakiem degustowały.

Na zakończenie dzieci przygotowały wspólnie plakaty dotyczące tematyki szkolenia.

     

Jedz zdrowo i rośnij w siłę - szkolenie z TPD

  • DSC_0006
  • DSC_0011
  • DSC_0020
  • DSC_0024
  • DSC_0037

« wstecz

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88