• Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów dla Powiatu Wągrowieckiego

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów dla Powiatu Wągrowieckiego

W piątek 15 lutego w Centrum Biznesu Andersia Tower w Poznaniu odbyła się uroczysta gala, podczas której ogłoszono wyniki Gospodarczo-Samorządowego HITU Regionów Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej. Powiat Wągrowiecki został uhonorowany nagrodą, do której w tej edycji zgłoszonych było blisko 340 podmiotów.

Gospodarczo – Samorządowy HIT Regionu Wielkopolski dla Powiatu Wągrowieckiego odebrał Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, któremu towarzyszyli Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch oraz Andrzej Wieczorek - przewodniczący Rady Programowej Powiatowego Honorowego Komitet Obchodów setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego 1918/1919.

Do nagrody przyczynił się bogaty program obchodów 100 – lecia Odrodzonego Państwa Polskiego i zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego w powiecie oraz jego wzorcowa i skuteczna realizacja.

Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionu jest to przedsięwzięcie organizowane od połowy lat 90. minionego wieku w Wielkopolsce, a od końca lat 90. także  w regionach kujawsko-pomorskim, lubuskim i pomorskim. 

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88