Aktualności

Stronicowanie

 • Powiatowa akcja honorowego oddawania krwi - oddano blisko 15 litrów!

  Powiatowa akcja honorowego oddawania krwi - oddano blisko 15 litrów!

  2018.07.02

  W sobotę 30 czerwca w ambulansie na wągrowieckim Rynku odbyła się już druga w tym roku powiatowa akcja honorowego oddawania krwi. Jak zwykle sympatycy naszych akcji nie zawiedli, a wzięło w niej udział 39 osób, z czego 33 osoby zostały zakwalifikowane do oddania krwi. Łącznie oddano 14,850 litrów krwi.

   

 • 140 - lecie jednostki OSP Gołaszewo

  140 - lecie jednostki OSP Gołaszewo

  2018.07.02

  W sobotę 30 czerwca w Gołaszewie uroczyście świętowano jubileusz 140- lecia jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Gołaszewie. Jubileuszowe obchody zaszczycił swoją obecnością Abp Wojciech Polak Metropolita Gnieźnieński Prymas Polski, Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiak, były minister rolnictwa Stanisław Kalemba, Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wójt Gminy Mieścisko Andrzej Banaszyński i Przewodnicząca Rady Gminy Mieścisko Elżbieta Kapczyńska.

 • XXIV Jarmark Cysterski w Łeknie

  XXIV Jarmark Cysterski w Łeknie

  2018.07.02

  W niedzielę 1 lipca w Łeknie odbył się doroczny, już XXIV Jarmark Cysterski, który zainaugurowała msza św. odprawiona w miejscowym kościele parafialnym. Klucz do bram prastarego grodu Łekno, w roku Jubileuszowym 100. rocznicy Odzyskania Niepodległości oraz 100. Rocznicy Powstania Wielkopolskiego, Wójt Gminy Wągrowiec Przemysław Majchrzak przekazał rodzinom Powstańców Wielkopolskich. W uroczystościach udział wziął również Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch oraz Wiceprzewodniczący Rady Jacek Bielawski.

 • Konsultacje społeczne budżetu obywatelskiego na 2019 rok

  Konsultacje społeczne budżetu obywatelskiego na 2019 rok

  2018.07.02

  Do 31 lipca 2018 roku trwają konsultacje społeczne dotyczące projektu Uchwały Zarządu Powiatu Wągrowieckiego w sprawie przeprowadzenia na terenie Powiatu Wągrowieckiego konsultacji społecznych w sprawie wydatków finansowych z wydzielonej części budżetu Powiatu Wągrowieckiego na 2019 rok, zwaną kwotą budżetu obywatelskiego. Konsultacje Społeczne obejmują teren całego Powiatu Wągrowieckiego, a prawo do zgłaszania uwag mają mieszkańcy powiatu posiadający czynne prawo wyborcze.
   

 • Kąpieliska w powiecie

  Kąpieliska w Powiecie Wągrowieckim

  2018.06.29

  ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu informuje, że w czerwcu na terenie powiatu wągrowieckiego zgłoszone i zakwalifikowane zostały 4 kąpieliska: kąpielisko miejskie przy ul. Kościuszki w Wągrowcu, kąpielisko w Kozielsku nad jeziorem Stępuchowskim w gminie Damasławek, kąpielisko w Kobylcu, gm. Wągrowiec oraz kąpielisko w Kamienicy, gm. Wągrowiec

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888