Aktualności

Stronicowanie

 • Maciej Patelski nowym dyrektorem "ogólniaka"

  Maciej Patelski nowym dyrektorem "ogólniaka"

  2018.08.23

  We wtorek 21 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbył się konkurs na stanowisko dyrektora I Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu. W czwartek 23 sierpnia Zarząd Powiatu Wągrowieckiego zatwierdził wybór komisji konkursowej. Komisja, wybierając spośród dwóch kandydatów zdecydowała, że dyrektorem I LO przez najbliższych 5 lat będzie Maciej Patelski.

 • Seniorze! Znaj swoje prawa przy zmianie sprzedawcy prądu lub gazu – Rzecznik Konsumentów ostrzega

  Seniorze! Znaj swoje prawa przy zmianie sprzedawcy prądu lub gazu – Rzecznik Konsumentów ostrzega

  2018.08.23

  Prawo konsumenta do zmiany sprzedawcy energii elektrycznej czy gazu jest od kilku lat ważnym elementem wzmacniania konkurencyjności na tych rynkach. Niestety nie wszystkie oferty są dla konsumenta korzystne i nie wszystkie są przedstawiane w uczciwy sposób, a w większości ofiarami nieuczciwych sprzedawców padają seniorzy. Dodatkowych informacji oraz pomocy w odstąpieniu od niechcianej umowy Powiatowy Rzecznik Konsumentów udziela w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu.

 • "Bieg Strzelca 2018. Dla Niepodległej"

  "Bieg Strzelca 2018. Dla Niepodległej"

  2018.08.23

  Związek Strzelecki Strzelec Rzeczypospolitej Polskiej zaprasza do udziału w 2. edycji biegu z przeszkodami pn. "Bieg Strzelca 2018. Dla Niepodległej". Bieg odbędzie się w niedzielę 26 sierpnia na terenie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Drugiej edycji biegu towarzyszyć będzie piknik militarny oraz dodatkowe atrakcje dla kibiców.

   

 • „W zdrowym ciele, zdrowych duch” – rajd PCK

  „W zdrowym ciele, zdrowych duch” – rajd PCK

  2018.08.23

  W zdrowym ciele, zdrowych duch” – pod takim hasłem 30 sierpnia odbędzie się rajd rowerowy z Wągrowca do Górki Klasztornej, którego organizatorem jest Polski Czerwony Krzyż w Wągrowcu. Trasa rajdu do pokonania to ponad 60 km w jednym dniu, nocleg w Domu Pielgrzyma, powrót do Wągrowca 31 sierpnia. Szybkość jazdy amatorska. W programie między innymi zwiedzanie Sanktuarium Maryjnego.

   

   

   

   

 • Zostań jednym z nas - spotkanie informacyjne w KPP w Wągrowcu

  Zostań jednym z nas - spotkanie informacyjne w KPP w Wągrowcu

  2018.08.23

  W związku z trwającymi naborami i stałym poszukiwaniem kandydatów na policjantów, w Komendzie Powiatowej Policji w Wągrowcu odbędzie się spotkanie dla osób, które mogą być zainteresowane służbą w naszej formacji. Spotkanie odbędzie się w czwartek 30 sierpnia o godzinie 12.00 w budynku KPP w Wągrowcu. Policjanci odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące procesu rekrutacji, a także pokrótce scharakteryzują zainteresowanym, jakie są realia służby w wągrowieckiej policji.
   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88