Aktualności

Stronicowanie

 • Modernizacje powiatowych dróg

  Modernizacje powiatowych dróg

  2020.04.09

  W czwartk 9 kwietnia zamknięta jest droga powiatowa nr 1609 P odc. Rąbczyn - Żabiczyn. Na remontowanym odcinku drogi układana jest nawierzchnia całą szerokością jezdni. Objazd do Wągrowca jest prowadzony przez Mieścisko, do Damasławka przez Łekno, natomiast jadący z Żabiczyna są kierowani na Mirkowice.

 • Życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia

  Życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia

  2020.04.07

  Szanowni Państwo. Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom i wszystkim osobom pracującym w systemie ochrony zdrowia. Szczególnie blisko jesteśmy myślami ze środowiskiem lekarskim i medycznym z Powiatu Wągrowieckiego –  z naszego szpitala, przychodni rodzinnych, gabinetów dentystycznych, laboratoriów.

   

 • Pomoc mieszkańców powiatu

  Pomoc mieszkańców powiatu

  2020.04.06

  Dr Marek Daniel, lekarz, społecznik, właściciel Założenia Dworsko-Parkowego w Brdowie, gm. Gołańcz, wraz z żoną skierował do Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca propozycję nieodpłatnego użyczenia tegoż obiektu na cele związane z przeciwdziałaniem skutkom pandemii koronawirusa (COVID 19).

   

 • Komunikat dla organizacji pozarządowych

  Komunikat dla organizacji pozarządowych

  2020.04.03

  Zarząd Powiatu Wągrowieckiego informuje organizacje pozarządowe realizujące zadania publiczne w trybie konkursu i pozakonkursowym, czyli tzw. małych grantów, że w związku epidemią koronawirusa organizacje te, chcąc zmienić termin realizacji zadania lub harmonogram tak, aby zadanie zostało zrealizowane zgodnie z zawartą umową bądź złożoną ofertą, proszone są o kontakt z właściwym wydziałem Starostwa Powiatowego w Wągrowcu. Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie.

 • E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym

  E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym

  2020.04.02

  E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym. KAS zapewnia stałą obsługę podatników pomimo czasowego ograniczenia dostępu do urzędów skarbowych. Ograniczenie to potrwa do odwołania. Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z nami.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88