Aktualności

Stronicowanie

 • Mikołajki na oddziale dziecięcym wągrowieckiego szpitala

  Mikołajki na oddziale dziecięcym wągrowieckiego szpitala

  2019.12.06

  W piątek 6 grudnia Wicestarosta Michał Piechocki obdarował upominkami najmłodszych pacjentów wągrowieckiego szpitala przebywających na oddziale dziecięcym.

  Na oddziale dziecięcym do wicestarosty dołączył dyrektor wągrowieckiego ZOZ Przemysław Bury i ordynator oddziału dr n. med. Aurelia Sielużycka oraz pielęgniarki.

 • W starostwie zrobiło się świątecznie :)

  W starostwie zrobiło się świątecznie :)

  2019.12.06

  Radosny śmiech, przepiękne ozdoby, przemili goście i po pół godzinie najpiękniejsza choinka byłą gotowa :) W Mikołajki, na zaproszenie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca, odwiedzili nas uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu i przystroili własnoręcznie przygotowanymi ozdobami świąteczne drzewko, które stoi w korytarzu na I piętrze starostwa. 

   

 • Obchody Światowego Dnia AIDS w powiecie wągrowieckim

  Obchody Światowego Dnia AIDS w powiecie wągrowieckim

  2019.12.04

  2 grudnia w auli Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu odbyła się konferencja podsumowująca działania dotyczące profilaktyki HIV/AIDS, których organizatorem była Państwowa Inspekcja Sanitarna powiatu wągrowieckiego. W konferencji udział wzięli Przewodnicząca Rady Powiatu Małgorzata Osuch, Wicestarosta Michał Piechocki oraz Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu Paweł Gilewski.

   

 • XI Powiatowy Konkurs Recytatorski i spotkanie autorskie z pisarką dla dzieci Agnieszką Frączek

  XI Powiatowy Konkurs Recytatorski i spotkanie autorskie z pisarką dla dzieci Agnieszką Frączek

  2019.12.03

  W czwartek 28 listopada w Domu Kultury w Mieścisku odbył się XI Powiatowy Konkurs Recytatorski „Na skrzydłach książek”. Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Pomocy Uczniom im. Jana Pawła II w Mieścisku, Szkoła Podstawowa w Mieścisku oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Mieścisku.

   

 • Gala "Złotej Pieczęci 2019" już 12 grudnia

  Gala "Złotej Pieczęci 2019" już 12 grudnia

  2019.12.03

  Gala "Złotej Pieczęci 2019" odbędzie się w czwartek 12 grudnia w Kinie Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu, początek o godzinie 18.00. Gwiazdą wieczoru będzie TRE VOCI - tenorzy, artyści nowej generacji: VOYTEK SOKO - SOKOLNICKI, MIKOŁAJ ADAMCZAK, MIŁOSZ GAŁAJ.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88