Aktualności

Stronicowanie

 • Odeszła Irena Wojewódzka - Kucz

  Odeszła Irena Wojewódzka - Kucz

  2018.07.09

  Zawiadamiamy, ze w wieku 77 lat odeszła Irena Wojewódzka - Kucz. 

  Irena Wojewódzka - Kucz pełniła funkcję Prezes Wielkopolskiego Stowarzyszenia na rzecz Chorych Niepełnosprawnych i ich rodzin „Rehabilitacja” im. Karola Marcinkowskiego, oraz była wieloletnią Radną Rady Powiatu Wągrowieckiego. 

 • Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „ABC tworzenia projektów”

  Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „ABC tworzenia projektów”

  2018.07.06

  Już niedługo rusza Konkurs Mikrodotacji Wielkopolska Wiara, w ramach którego można starać się o dotacje w wysokości do 5 000 zł. Po raz kolejny to świetna okazja dla aktywnych mieszkańców, którzy chcieliby coś zrobić w swojej okolicy, niezależnie od tego czy są członkiem organizacji pozarządowej, czy tez nie. Jak napisać projekt aby zwiększyć szansę na dofinansowanie? Zapraszamy do udziału w szkoleniu pn. „ABC tworzenia projektów”.

   

 • Nagrody Starosty Wągrowieckiego dla najlepszych maturzystów z Powiatu Wągrowieckiego rozdane

  Nagrody Starosty Wągrowieckiego dla najlepszych maturzystów z Powiatu Wągrowieckiego rozdane

  2018.07.06

  W  piątek 6  lipca w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu wręczone zostały nagrody dla najlepszych tegorocznych maturzystów. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wicestarosta Michał Piechocki, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wągrowieckiego Jacek Bielawski oraz Członkowie Zarządu Powiatu Robert Woźniak i Jerzy Springer nagrodzili najzdolniejszych maturzystów 2018 roku – tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Wągrowieckiego.

   

 • Spotkanie w sprawie przebudowy ulicy Nad Nielbą w Wągrowcu

  Spotkanie w sprawie przebudowy ulicy Nad Nielbą w Wągrowcu

  2018.07.06

  W czwartek 5 lipca w świetlicy Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu odbyło się spotkanie w sprawie przebudowy ulicy Nad Nielbą w Wągrowcu. Stan inwestycji omówił Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, projekt techniczny przedstawił mgr inż. Mariusz Tomczak, natomiast finansowanie zadania i harmonogram realizacji przybliżył Wicestarosta Michał Piechocki. Mieszkańcy byli usatysfakcjonowani zmianami, jakie zostały wprowadzone do projektu, w stosunku do pierwszego spotkania konsultacyjnego.

 • Bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych możliwościami wsparcia rozwoju działalności gospodarczej

  Bezpłatne spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych możliwościami wsparcia rozwoju działalności gospodarczej

  2018.07.06

  Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Szkolenie a może kurs? Ja sam, a może pracodawca? Czy to możliwe? Przegląd możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich”. Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości wsparcia w ramach Programu Regionalnego WRPO na rok 2018 oraz Programu Krajowego PO Wiedza Edukacja Rozwój na rok 2018. Termin: 18.07.2018 r. w godzinach od 09:00 do 11:00. Miejsce spotkania: Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła, sala szkoleniowa.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88