Aktualności

Stronicowanie

 • Zadbajmy o własne dobro i przyszłość naszych najbliższych

  Zadbajmy o własne dobro i przyszłość naszych najbliższych

  2019.09.12

  Na terenie powiatu wągrowieckiego mamy ponad 78 tyś. ha użytków rolnych. Ponad  95% jest zmeliorowana. Pomysły niwelowania terenu muszą być konsultowane z działającymi Nadzorami Wodnymi PGW Wody Polskie, które prowadzą ewidencję urządzeń melioracyjnych i zmeliorowanych gruntów w celu zagwarantowania sprawności istniejących urządzeń na gruntach rolnych.  

   

 • Zainaugurowano działalność Dziennego Domu Opieki Medycznej

  Zainaugurowano działalność Dziennego Domu Opieki Medycznej

  2019.09.11

  W  środę 11 września na terenie Zakładu Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu odbyło się spotkanie inaugurujące działalność Dziennego Domu Opieki Medycznej w Wągrowcu, utworzonego w ramach projektu „Program usług zdrowotnych i społecznych świadczonych w społeczności lokalnej 7 gmin powiatu wągrowieckiego dla niesamodzielnych osób starszych”. Powiat Wągrowiecki jako jedyny w Polsce realizuje taki kompleksowy program dla seniorów.

   

 • Zakończył się remont drogi powiatowej w Potulicach

  Zakończył się remont drogi powiatowej w Potulicach

  2019.09.11

  Wyremontowano 500 m drogi powiatowej nr 1605P we wsi Potulice. W odbiorze technicznym, który odbył się w środę 11 września, uczestniczył Wicestarosta Michał Piechocki. Zadanie zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Powiatu Wągrowieckiego. 

 • X edycja Wielkopolskiego wZlotu Wędrowników w Wągrowcu

  X edycja Wielkopolskiego wZlotu Wędrowników w Wągrowcu

  2019.09.11

  W dniach 13 - 15 września w stolicy Powiatu Wągrowieckiego odbędzie się X Wielkopolski wZlot Wędrowników. Wędrownicze spotkanie wraca do Wągrowca po sześciu latach. Jak zwykle dostarczymy wam masę niezapomnianej rozrywki, inspirującego programu i okazję do poznawania ludzi oraz wymiany doświadczeń z kilkuset wędrowniczkami i wędrownikami z całej Wielkopolski (i nie tylko) - zapewniają organizatorzy.

 • Podpisanie "Dokumentu Przyjaźni" w Gołańczy

  Podpisanie "Dokumentu Przyjaźni" w Gołańczy

  2019.09.11

  W piątek 7 września do Gołańczy zawitała delegacja z Czech, by uczcić 10 - lecie współpracy partnerskiej pomiędzy Miastem i Gminą Gołańcz oraz Gminą Kamyk nad Wełtawą. Gratulacje z tej okazji obu włodarzom Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc i Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88