Aktualności

Stronicowanie

 • Ryszard Rozmarynowski od 30 lat sołtysem Niemczyna

  Ryszard Rozmarynowski od 30 lat sołtysem Niemczyna

  2020.02.14

  Ryszard Rozmarynowski w tym roku obchodzi jubileusz 30-lecia pełnienia funkcji Sołtysa Sołectwa Niemczyn. Zmieniały się władze, politycy, rządy, ale we wsi niezmiennie od 30 lat jest ten sam sołtys. Gratulacje wraz z pamiątkowym grawertonem przekazał Panu Ryszardowi m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Piłkarskie zmagania strażaków

  Piłkarskie zmagania strażaków

  2020.02.11

  W sobotę 8 lutego 2020 roku skocka hala sportowa stała się areną piłkarskich zmagań strażaków podczas VII Powiatowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. dh Andrzeja Kuraszkiewicza drużyn Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Wągrowieckiego. Okolicznościowe puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Wągrowcu wręczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

 • Puchar Starosty Wągrowieckiego dla Nielby Wągrowiec

  Puchar Starosty Wągrowieckiego dla Nielby Wągrowiec

  2020.02.10

  W sobotę 8 lutego, szczypiorniści Nielby Wągrowiec rozpoczęli drugą rundę ligowych rozgrywek. Ich rywalem był lider grupy A - Warmia Energa Olsztyn. Po zaciętej  grze, gospodarze wygrali po rzutach karnych. Nagrodą za zwycięstwo był Puchar Starosty Wągrowieckiego.

   

 • W WĄGROWIECKIM SZPITALU NIE MA KORONAWIRUSA!

  W WĄGROWIECKIM SZPITALU NIE MA KORONAWIRUSA!

  2020.02.10

  Na stronie internetowej "portal miasto i gmina Gołańcz" pojawiła się nieprawdziwa informacja o tym, iż w wągrowieckim szpitalu potwierdzono przypadek zarażenia koronawirusem. - Nie tylko w Wągrowcu, ale w całej Polsce na dzień dzisiejszy nie mamy potwierdzonego przypadku koronawirusa – wyjaśnia Przemysław Bury, dyrektor ZOZ w Wągrowcu. 

   

 • „Kompetencje kluczowe kluczem do sukcesu! Bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe - edycja II”

  „Kompetencje kluczowe kluczem do sukcesu! Bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe - edycja II”

  2020.02.07

  Firma O.K. Centrum Języków Obcych Sp. z o.o. informuje o realizacji projektu „Kompetencje kluczowe kluczem do sukcesu! Bezpłatne szkolenia językowe i komputerowe - edycja II” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020.

   

 • Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym – rekrutacja

  Stypendia dla dzieci w ciężkim stanie klinicznym – rekrutacja

  2020.02.07

  Program Pomocy Dzieciom jest skierowany do rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej, opiekujących się dziećmi, które wskutek choroby lub wypadku znalazły się w ciężkim stanie klinicznym.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88