Aktualności

Stronicowanie

 • „Żonkilowe Pola Nadziei”

  „Żonkilowe Pola Nadziei”

  2018.10.08

  Wspólnym sadzeniem cebulek żonkili przed Hospicjum Miłosiernego Samarytanina rozpoczęła się wągrowiecka akcja w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społeczno-Edukacyjnej „Hospicjum to też Życie” oraz „Żonkilowych Pól Nadziei”. Podstawowym zadaniem tych kampanii jest podejmowanie wspólnych działań, które mają zwrócić uwagę społeczeństwa na opiekę hospicyjną, a zebrane środki finansowe wspierają potrzeby Hospicjum.

   

 • Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

  Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

  2018.10.08

  W poniedziałek 1 października 2018 roku w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyło się spotkanie dotyczące konsultacji projektu uchwały w sprawie ,,Rocznego Programu Współpracy Powiatu Wągrowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok”.

   

 • Spotkanie dialogowe z przedstawicielami grup środowiska lokalnego

  Spotkanie dialogowe z przedstawicielami grup środowiska lokalnego

  2018.10.04

  2 października w sali konferencyjnej Zespołu Szkół nr 1 w Wągrowcu odbyło się spotkanie dialogowe z przedstawicielami grup środowiska lokalnego. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc powitał zaproszonych gości, krótko wprowadzając przybyłych do tematyki spotkania. Podkreślił, że proces diagnozowania stanu oświaty oraz planowania strategicznego nie może odbyć się bez współpracy ze środowiskiem lokalnych interesariuszy, dla których współdecydowanie, o jakości edukacji jest szczególnie bliskie i znaczące.

   

 • Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu

  2018.10.04

  Serdecznie zapraszamy na Drużynowy Turniej Strzelecki im. Cystersów Łekneńsko – Wągrowieckich pod Patronatem Starosty Wągrowieckiego oraz Bractwa Strzeleckiego w Wągrowcu, który odbędzie się w najbliższą sobotę 6 października na strzelnicy Bractwa Kurkowego w Kobylcu. Początek turnieju o godzinie 10.00.

   

 • Młodzieżowa delegacja ze Stambułu w Powiecie Wągrowieckim

  Młodzieżowa delegacja ze Stambułu w Powiecie Wągrowieckim

  2018.10.04

  W dniach od 30 września do 5 października, na zaproszenie społeczności uczniowskiej z Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu, na terenie Powiatu Wągrowieckiego przebywa 9 – osobowa delegacja z tureckiego Stambułu. Młodzież spotkała się ze Starostą Wągrowieckim Tomaszem Krancem oraz członkami Zarządu Powiatu. Zwiedziła także Poznań i Toruń. Goście na co dzień biorą udział w zajęciach, warsztatach i lekcjach pokazowych w ZS nr 2.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88