Aktualności

Stronicowanie

 • Możliwość ubiegania się o dofinansowanie realizacji programów psychologiczno-terapeutycznych dla sprawców przemocy w rodzinie

  Możliwość ubiegania się o dofinansowanie realizacji programów psychologiczno-terapeutycznych dla sprawców przemocy w rodzinie

  2018.08.02

  Wydział Polityki Społecznej Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu informuje o z rezerwy celowej, uruchamianej przez Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

   

 • W krainie zabaw z TPD

  W krainie zabaw z TPD

  2018.08.02

  W środę 1 sierpnia grupa dzieci i młodzieży uczestniczyła w jednodniowej wycieczce do krainy zabaw "Bogilu" niedaleko Grodziska Wielkopolskiego. Wycieczka została zorganizowana przez miejski oddział Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Wągrowcu i prezes TPD Elżbietą Rączkowiak na czele. Wycieczka została dofinansowana z budżetu Powiatu Wągrowieckiego.

 • Oddano hołd Powstańcom Warszawskim

  Oddano hołd Powstańcom Warszawskim

  2018.08.02

  1 sierpnia przypada 74. rocznica wybuchu powstania warszawskiego. To wydarzenie uznawane jest za jedno z najważniejszych wydarzeń w najnowszej historii Polski. Również w Powiecie Wągrowieckim uczczono pamięć walczących i poległych powstańców. Symboliczne złożenie kwiatów miało miejsce w Damasławku, na cmentarzu, gdzie spoczywa ks. Zbigniew Drzewiecki, uczestnik powstania warszawskiego, po wojnie wieloletni proboszcz parafii w Damasławku. 

 • 1 sierpnia - Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego

  1 sierpnia - Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego

  2018.07.31

  Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego jest polskim świętem państwowym, obchodzonym corocznie od 2010 roku. Święto zostało ustanowione w hołdzie bohaterom Powstania Warszawskiego, którzy w obronie kraju walczyli o wyzwolenie stolicy sprzeciwiając się okupacji niemieckiej oraz zagrażającej Polsce niewoli sowieckiej. W całej Polsce o godz. 17.00 na czas 1 minuty zostaną uruchomione syreny alarmowe dla upamiętnienia 74. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

 • TPD dzieciom – wycieczki do Sarbinowa i Bogilu

  TPD dzieciom – wycieczki do Sarbinowa i Bogilu

  2018.07.31

  W ubiegłym tygodniu autokar pełen dzieci i młodzieży, pod „dowództwem” prezes Wągrowieckiego Oddziału Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Elżbiety Rączkowiak wyruszył na jednodniową wycieczkę do Sarbinowa. Nad morzem wągrowczan przywitała piękna pogoda. A już jutro (1 sierpnia) kolejna grupa dzieci pojedzie do Bogilu – krainy zabaw mieszczącej się niedaleko Grodziska Wielkopolskiego, gdzie na uczestników wycieczki czeka wiele atrakcji i wesołej zabawy.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88