Aktualności

Stronicowanie

 • Konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji linii kolejowej Wągrowiec - Gołańcz

  Konsultacje społeczne w sprawie rewitalizacji linii kolejowej Wągrowiec - Gołańcz

  2018.10.03

  W piątek 28 września 2018 r. odbyły się w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu konsultacje społeczne, dotyczące opracowania dokumentacji przedprojektowej dla projektu „Wykonanie aktualizacji Studium Wykonalności dla projektu dotyczącego rewitalizacji linii kolejowej nr 356 na odcinku Wągrowiec – Gołańcz – granica województwa.”

   

 • Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego

  Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego

  2018.10.02

  Za sprawą Wągrowieckiego Stowarzyszenia Społeczno-Kulturalnego im. Stanisława Przybyszewskiego w dniu wczorajszym zaczęło funkcjonować Cyfrowe Archiwum Społeczne Powiatu Wągrowieckiego. Jego celem jest gromadzenie, przechowywanie i opracowanie w celu udostępniania materiałów ikonograficznych i audiowizualnych pozyskanych od społeczności lokalnej. Działaniom tego portalu i jego zasobom będzie przyświecał również Patronat Honorowy Starosty Wągrowieckiego, Tomasza Kranca.

   

 • 100-lecia Hufca ZHP Wągrowiec

  100-lecia Hufca ZHP Wągrowiec

  2018.10.01

  Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc uczestniczył w sobotę 29 września w obchodach 100-lecia Hufca ZHP Wągrowiec. Na ręce komendanta Hufca, hm. Krzysztofa Wojtaszka włodarz powiatu przekazał okolicznościowy grawerton i złożył życzenia dla wszystkich harcerzy, zuchów, instruktorów i harcerzy seniorów, kolejnych rocznic i wzmacniania braterskich i harcerskich relacji.

 • Rusza głosowanie w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019

  Ruszyło głosowanie w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019

  2018.10.01

  W poniedziałek 1 października ruszyło głosowanie na zadania zgłoszone w ramach Powiatowego Budżetu Obywatelskiego 2019. W piątek 28 września odbyło się losowanie kolejności zadań, w jakiej zostały umieszczone na karcie do głosowania.

 • VI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. „Wągrowieckie Spotkanie z Przyrodą”

  VI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. „Wągrowieckie Spotkanie z Przyrodą”

  2018.10.01

  27 września w Ośrodku Edukacji Leśnej w Wągrowcu odbył się VI Wojewódzki Konkurs Ekologiczny pt. „Wągrowieckie Spotkanie z Przyrodą” organizowany przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Wągrowcu. Do rywalizacji zgłosiło się siedem drużyn ze szkół specjalnych województwa wielkopolskiego - przyjechały dwuosobowe reprezentacje z Gębic, Gniezna, Jastrowia, Kłecka, Kowanówka i Poznania.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88