Aktualności

Stronicowanie

 • SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JST I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JST I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  2019.11.26

  We wtorek 26 listopada w sali sesyjnej Starostwa powiatowego w Wągrowcu odbyło się spotkanie z przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego i przedsiębiorcami z sektora małych i średnich przedsiębiorstw "Możliwości rozwoju samorządów i przedsiębiorców z sektora MŚP przy wykorzystaniu oferty wielkopolskiego funduszu rozwoju sp. z o.o. oraz WRPO 2014+".

   

 • Twój czas w 7 gminach Powiatu Wągrowieckiego - podsumowanie I etapu

  Twój czas w 7 gminach Powiatu Wągrowieckiego - podsumowanie I etapu

  2019.11.26

  We wtorek 26 listopada w sali Kina Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu odbyło się podsumowanie I etapu projektu "TWÓJ CZAS W 7 GMINACH POWIATU WĄGROWIECKIEGO. Kompleksowy program usług opiekuńczych dla niesamodzielnych osób starszych i ich opiekunów faktycznych". W spotkaniu uczestniczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Uczniowie ZS nr 2 szkolili się z ePUAP

  Uczniowie ZS nr 2 szkolili się z ePUAP

  2019.11.26

  W piątek 22 listopada w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyło się szkolenie ePUAP w e - administracji, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 1c LO 3 z Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu.

   

 • Nagrody Herbu Powiatu na 100 - lecie TPD

  Nagrody Herbu Powiatu na 100 - lecie TPD

  2019.11.26

  W poniedziałek 25 listopada w Kinie Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 100 - lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Na uroczystość przybyło liczne grono gości, m. in. Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch, Wicestarosta Michał Piechocki, byli członkowie i prezesi stowarzyszenia, sponsorzy, przyjaciele i sympatycy TPD. 

   

 • Wągrowiecki PUP wyróżniony przez samorząd województwa

  Wągrowiecki PUP wyróżniony przez samorząd województwa

  2019.11.26

  Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu otrzymał wyróżnienie, przyznane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego za realizację Wojewódzkiego Programu Współpracy Powiatowych Urzędów Pracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej na rzecz Osób Długotrwale Bezrobotnych RAZEM SKUTECZNIEJ BIS.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88