Aktualności

Stronicowanie

 • Uczniowie ZS nr 2 szkolili się z ePUAP

  Uczniowie ZS nr 2 szkolili się z ePUAP

  2019.11.26

  W piątek 22 listopada w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyło się szkolenie ePUAP w e - administracji, w którym uczestniczyli uczniowie klasy 1c LO 3 z Zespołu Szkół nr 2 w Wągrowcu.

   

 • Nagrody Herbu Powiatu na 100 - lecie TPD

  Nagrody Herbu Powiatu na 100 - lecie TPD

  2019.11.26

  W poniedziałek 25 listopada w Kinie Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu odbyły się uroczystości jubileuszowe z okazji 100 - lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Na uroczystość przybyło liczne grono gości, m. in. Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch, Wicestarosta Michał Piechocki, byli członkowie i prezesi stowarzyszenia, sponsorzy, przyjaciele i sympatycy TPD. 

   

 • Wągrowiecki PUP wyróżniony przez samorząd województwa

  Wągrowiecki PUP wyróżniony przez samorząd województwa

  2019.11.26

  Powiatowy Urząd Pracy w Wągrowcu otrzymał wyróżnienie, przyznane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego za realizację Wojewódzkiego Programu Współpracy Powiatowych Urzędów Pracy z Ośrodkami Pomocy Społecznej na rzecz Osób Długotrwale Bezrobotnych RAZEM SKUTECZNIEJ BIS.

   

 • Starosta Wągrowiecki pogratulował zwycięzcom „Wągrowieckiego Konkursu Dziennikarskiego 2019”

  Starosta Wągrowiecki pogratulował zwycięzcom „Wągrowieckiego Konkursu Dziennikarskiego 2019”

  2019.11.25

  W czwartek 21 listopada w gabinecie Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca odbyło się  uroczyste podsumowanie „Wągrowieckiego Konkursu Dziennikarskiego 2019”, zorganizowanego przez Portal Okno na Wągrowiec oraz Fundację na Rzecz Rozwoju Młodzieży im. M. Kopernika.

   

 • INFORMACJA O TERMINIE OTWARCIA KOPERT ZŁOŻONYCH OFERT NA PROWADZENIE PUNKTU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ I/LUB NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO

  INFORMACJA O TERMINIE OTWARCIA KOPERT ZŁOŻONYCH OFERT NA PROWADZENIE PUNKTU NIEODPŁATNEJ POMOCY PRAWNEJ I/LUB NIEODPŁATNEGO PORADNICTWA OBYWATELSKIEGO

  2019.11.25

  Komisja Konkursowa powołana w celu przeprowadzenia otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego pn. ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” oraz ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze  Powiatu Wągrowieckiego w 2020 roku” informuje o terminie otwarcia kopert złożonych ofert.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88