Aktualności

Stronicowanie

 • Jest szansa na przebudowę ul. Antoniewskiej w Skokach

  Jest szansa na przebudowę ul. Antoniewskiej w Skokach

  2020.10.15
  Powiat Wągrowiecki otrzymał informację od Wojewody Wielkopolskiego o możliwości uzyskania dofinansowania na zadanie pn.: "Rozbudowa ulicy Antoniewskiej w Skokach (droga powiatowa 1656P) na odcinku od ulicy Rakojedzkiej do mostu na rzece Mała Wełna". Warunkiem otrzymania wsparcia jest jego rozpoczęcie jeszcze w tym roku.
   
   
 • 14 października - Dzień Edukacji Narodowej

  14 października - Dzień Edukacji Narodowej

  2020.10.13

  Dyrekcje szkół, Nauczyciele, Pracownicy, Rodzice i Uczniowie, Szanowni Państwo. Dzień Edukacji Narodowej to szczególne święto, święto wszystkich, którzy na co dzień uczestniczą w życiu i działalności szkoły. Prosimy Państwa o przyjęcie wyrazów szczerego uznania, gratulacji i podziękowań za dotychczasową pracę, za Państwa pasję, oddanie i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań.

 • Święto Latawca 2020

  Święto Latawca 2020

  2020.10.13

  W niedzielę 11 października w Parku 600-lecia w Wągrowcu odbyło się się doroczne Święto Latawca, na które zaprosiło Towarzystwo Przyjaciół Dzieci w Wągrowcu, Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, Urząd Miejski w Wągrowcu oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa w Wągrowcu.

   

 • W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta

  W kontakcie z Urzędem Skarbowym korzystaj z elektronicznych form obsługi Klienta

  2020.10.13

  Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu. W wyjątkowych sprawach, których nie można załatwić elektronicznie, wprowadzono możliwość wizyty w urzędzie, po wcześniejszym umówieniu wizyty.

   

 • 13 października - dziś Dzień Ratownictwa Medycznego

  13 października - dziś Dzień Ratownictwa Medycznego

  2020.10.13

  Przypadający 13 października Światowy Dzień Ratownictwa Medycznego jest okazją, by poświęcić chwilę uwagi pracy ratowników.  W Polsce pracuje ich łącznie około 13 tys. To odpowiedzialna, ciężka i stresująca praca. Ratownicy medyczni często ryzykują własne życie i zdrowie, by udzielić pomocy drugiemu człowiekowi.  

   

 • Zmarł profesor Sylwester Dworacki

  Zmarł profesor Sylwester Dworacki

  2020.10.13

  W poniedziałek 12 października zmarł prof. Sylwester Dworacki, filolog klasyczny, były prorektor UAM, laureat Nagrody Herbu Powiatu Wągrowieckiego. Prof. dr hab. Sylwester Dworacki został nagrodzony przez Zarząd Powiatu Wągrowieckiego w 2003 r. za działania na rzecz utworzenia w Wągrowcu Oddziału Zamiejscowego Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88