Aktualności

Stronicowanie

 • Życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia

  Życzenia dla Pracowników Służby Zdrowia

  2020.04.07

  Szanowni Państwo. Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom i wszystkim osobom pracującym w systemie ochrony zdrowia. Szczególnie blisko jesteśmy myślami ze środowiskiem lekarskim i medycznym z Powiatu Wągrowieckiego –  z naszego szpitala, przychodni rodzinnych, gabinetów dentystycznych, laboratoriów.

   

 • Pomoc mieszkańców powiatu

  Pomoc mieszkańców powiatu

  2020.04.06

  Dr Marek Daniel, lekarz, społecznik, właściciel Założenia Dworsko-Parkowego w Brdowie, gm. Gołańcz, wraz z żoną skierował do Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca propozycję nieodpłatnego użyczenia tegoż obiektu na cele związane z przeciwdziałaniem skutkom pandemii koronawirusa (COVID 19).

   

 • Komunikat dla organizacji pozarządowych

  Komunikat dla organizacji pozarządowych

  2020.04.03

  Zarząd Powiatu Wągrowieckiego informuje organizacje pozarządowe realizujące zadania publiczne w trybie konkursu i pozakonkursowym, czyli tzw. małych grantów, że w związku epidemią koronawirusa organizacje te, chcąc zmienić termin realizacji zadania lub harmonogram tak, aby zadanie zostało zrealizowane zgodnie z zawartą umową bądź złożoną ofertą, proszone są o kontakt z właściwym wydziałem Starostwa Powiatowego w Wągrowcu. Każde zgłoszenie będzie rozpatrywane indywidualnie.

 • E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym

  E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym

  2020.04.02

  E-usługi pozwalają na szybki kontakt z urzędem skarbowym. KAS zapewnia stałą obsługę podatników pomimo czasowego ograniczenia dostępu do urzędów skarbowych. Ograniczenie to potrwa do odwołania. Zachęcamy do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z nami.

   

 • Maseczki i kombinezony dla szpitala i służb

  Maseczki i kombinezony dla szpitala i służb

  2020.04.01

  Powiat Wągrowiecki zakupił ponad 5 tysięcy maseczek, a także kombinezony ochronne. Ponad tysiąc maseczek trafiło już do wągrowieckiego szpitala. Od czwartku 2 kwietnia każdy kto będzie wchodził do powiatowej lecznicy, otrzyma na portierni maseczkę, która będzie chronić zarówno pacjentów, jak i personel szpitala. 

 • Uwaga na oszustów żerujących na koronawirusie - ostrzeżenie Prezesa UOKiK

  Uwaga na oszustów żerujących na koronawirusie - ostrzeżenie Prezesa UOKiK

  2020.04.01

  W czasie niepewności na rynkach finansowych ostrożnie podchodźmy do ofert dużego zysku bez ryzyka. Uważajmy także na propozycje szkoleń i zbiórek, które dostajemy od nieznanych osób czy organizacji. Prezes UOKiK Tomasz Chróstny radzi, jak chronić się przed oszustami, którzy chcą wykorzystać nasz lęk przed epidemią koronawirusa i kryzysem.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88