Aktualności

Stronicowanie

 • Od września nowa linia komunikacyjna

  Od września nowa linia komunikacyjna

  2019.08.26

  Dzięki staraniom Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, miasta i gminy Gołańcz oraz gminy Margonin, od 1 września uruchomiona zostanie nowa linia komunikacyjna PKS, która umożliwi dojazd uczniów do szkoły w Gołańczy.

 • Polsko-niemieckie spotkanie młodych szachistów

  Polsko-niemieckie spotkanie młodych szachistów

  2019.08.26

  Już po raz ósmy młodzi szachiści z powiatu wągrowieckiego spotkali się z szachistami z partnerskiego Lüneburga. Niemieccy goście, przyjechali w składzie: Emilia Bildat, Kaya Fliege, Jeremy Hommer, Paul Wusterack, Jan Günzel, Lucian Bernhard, pod opieką Lothara Quassiera oraz Christy Krüger. Polską stronę reprezentowali: Zuzanna Grewling, Martyna Dalka, Jan Ciszewski, Maksymilian Matuszak i Marcel Jaruzal, opiekunem był Jacek Haja.

  W pierwszym turnieju szachów błyskawicznych, w którym zagrał również Wicestarosta, Michał Piechocki, zwyciężył Jeremy Hommer, członek młodzieżowej kadry szachowej Niemiec, uczestnik polsko-niemieckich spotkań już od drugiej edycji. W programie wizyty było także pływanie rowerami wodnymi po Jeziorze Durowskim oraz rozgrywki w bulle na terenie OSiR. W sobotnie popołudnie delegacja szachistów wzięła udział w Powiatowo-Gminno-Diecezjalnych Dożynkach do Gołańczy. Pozostały czas szachiści spędzili na treningach i rozgrywkach szachowych.

  Projekt został dofinansowany z Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży W 2020 roku spotkanie odbędzie się w Lüneburgu.

 • DOŻYNKI GMINNO - POWIATOWO - DIECEZJALNE GOŁAŃCZ 2019

  DOŻYNKI GMINNO - POWIATOWO - DIECEZJALNE GOŁAŃCZ 2019

  2019.08.24

  W sobotę 24 sierpnia na stadionie sportowym w Gołańczy trwają Gminno - Powiatowo - Diecezjalne Dożynki pod Patronatem Narodowym Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

   

 • Podpisano umowę na zakup specjalistycznej łodzi motorowodnej dla powiatowego oddziału WOPR

  Podpisano umowę na zakup specjalistycznej łodzi motorowodnej dla powiatowego oddziału WOPR

  2019.08.20

  W piątek 16 sierpnia w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu podpisano umowę na zakup specjalistycznej łodzi motorowodnej, przeznaczonej  dla WOPR Województwa Wielkopolskiego, Oddział Powiatowy w Wągrowcu. 

   

 • Dożynki Gminne w Mieścisku

  Dożynki Gminne w Mieścisku

  2019.08.19

  W  niedzielę 18 sierpnia odbyły się Dożynki Gminne w Mieścisku. Było to pierwsze gminne święto plonów w naszym powiecie w tym roku.  W uroczystościach dożynkowych w Mieścisku uczestniczył Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88