Aktualności

Stronicowanie

 • Można zgłaszać kandydatów do "Złotej Pieczęci 2019"

  Można zgłaszać kandydatów do "Złotej Pieczęci 2019"

  2019.11.13

  Wnioski nominacyjne można zgłaszać do 29 listopada (piątek). Gala wręczenia nagród odbędzie się 12 grudnia br. w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu w kancelarii Starostwa Powiatowego w Wągrowcu oraz redakcjach Głosu Wągrowieckiego i Tygodnika Wągrowieckiego. Wniosek można pobrać z kancelarii starostwa, ze strony internetowej powiatu www.wagrowiec.pl i w redakcjach obu tygodników.

   

 • SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZADU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  2019.11.13

  SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZADU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP pn. „możliwości rozwoju samorządów i przedsiębiorców z sektora mśp przy wykorzystaniu oferty wielkopolskiego funduszu rozwoju sp. z o.o. oraz wrpo 2014+”.  Serdecznie zapraszamy!

 • Wieczorek poetycki z Magdaleną Molenda - Słomińską 

  Wieczorek poetycki z Magdaleną Molenda - Słomińską 

  2019.11.12

  W czwartek 7 listopada w kawiarence ORW Wielspin uczestnicy "Pilotażowego Projektu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych..." zaprezentowali wybrane utwory z twórczości Magdaleny Molenda - Słomińskiej, absolwentki UAM w Poznaniu. Honorowym gościem tego klimatycznego wieczorku był Wicestarosta Michał Piechocki.

   

 • 11 listopada - Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej

  11 listopada - Powiat Wągrowiecki dla Niepodległej

  2019.11.11

  W poniedziałek 11 listopada Powiat Wągrowiecki wraz z motocyklistami i mieszkańcami uczcił Narodowe Święto Niepodległości, ponownie przyłączając się do ogólnopolskiej akcji "Niepodległa do Hymnu". Przed starostwo zjechało prawie 130 motocyklistów, a także autobus z Muzeum Techniki Motoryzacyjnej Ol-Mot w Łaziskach. Do wspólnego śpiewania hymnu wszystkich mieszkańców i sympatyków Powiatu Wągrowieckiego zaprosił Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc

 • Trwa 42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

  42. Międzynarodowy Listopad Poetycki na Ziemi Wągrowieckiej

  2019.11.08

  W dniach 6 - 9 listopada w Poznaniu i w Wielkopolsce odbywał się 42. MIĘDZYNARODOWY LISTOPAD POETYCKI, zorganizowany przez Poznański Oddział Związku Literatów Polskich. W piątek 8 listopada gościliśmy poetów w Powiecie Wągrowieckim w ramach 42. Międzynarodowego Listopada Poetyckiego na Ziemi Wągrowieckiej. Inicjatorką poetyckiej uczty była Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego, poetka Małgorzata Osuch.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88