Aktualności

Stronicowanie

 • Znamy wyniki głosowania w Powiatowym Budżecie Obywatelskim 2020

  Znamy wyniki głosowania w Powiatowym Budżecie Obywatelskim 2020

  2019.10.18

  W dniu 16 października 2019 roku o godz. 9.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyło się posiedzenie Zespołu do spraw ustalenia wyników głosowania w ramach budżetu obywatelskiego na 2020 r.

   

 • REKOMPENSATY OD NOWEJ TELEFONII – DECYZJA UOKIK

  REKOMPENSATY OD NOWEJ TELEFONII – DECYZJA UOKIK

  2019.10.17

  Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał decyzję wobec spółki Nowa Telefonia z Warszawy. Oferuje ona usługi telekomunikacyjne. Umowy zawierane są w domach konsumentów. Z ich skarg wynika, że przedstawiciele Nowej Telefonii mogli wprowadzać ich w błąd, sugerując, że reprezentują ich dotychczasowego operatora, który oferuje im zmianę warunków na korzystniejsze.

   

 • Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

  Spotkanie z przedstawicielami organizacji pozarządowych

  2019.10.16

  We wtorek 15 października w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyło się spotkanie dotyczące konsultacji projektu uchwały w sprawie ,,Rocznego Programu Współpracy Powiatu Wągrowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok”.

   

 • Uwaga! Ważna informacja! Dofinansowania z PFRON        

  Uwaga! Ważna informacja! Dofinansowania z PFRON        

  2019.10.16

  Na prośbę Oddziału Wielkopolski Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w Poznaniu z przyjemnością informujemy o uruchomieniu pomocy finansowej na inwestycje dotyczące zapewnienia dostępności w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Wsparcie dostępne jest w ramach nowego obszaru A ,,Programu wyrównywania różnic między regionami III" (PWRMRIII).

   

 • Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

  Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej

  2019.10.16

  Obchodzony jest w Polsce od roku 1957r., a znany przede wszystkim pod popularną nazwą - Dzień Nauczyciela. Święto wszystkich pracowników oświaty. Uroczyste powiatowe obchody z okazji Dnia Edukacji Narodowej, z udziałem władz Powiatu Wągrowieckiego, odbyły się we wtorek 15 października. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, w imieniu swoim, jak i członków Zarządu Powiatu i Rady Powiatu, podziękował zgromadzonym nauczycielom za trud i zaangażowanie.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88