Aktualności

Stronicowanie

 • Zebranie sprawozdawcze OSP Skoki

  Zebranie sprawozdawcze OSP Skoki

  2020.03.03

  29 lutego 2020 roku odbyło się zebranie sprawozdawcze podsumowujące działalność Ochotniczej Straży Pożarnej w Skokach w 2019 roku. Jak co roku przy tej okazji sala OSP wypełniła się do ostatniego miejsca co jest budujące na kolejne lata.

   

 • KORONAWIRUS - co musisz wiedzieć?

  KORONAWIRUS - co musisz wiedzieć?

  2020.03.02

  Jak się zabezpieczyć przed koronawirusem? 

  Wirus przenosi się drogą kropelkową. Aktualnie nie ma szczepionki przeciw nowemu koronawirusowi. Można natomiast stosować inne metody zapobiegania zakażeniu, zaprezentowane poniżej. Metody te stosuje się również w przypadku zapobiegania innym chorobom przenoszonym drogą kropelkową np. grypie sezonowej (w przypadku której, szczyt zachorowań przypada w okresie od stycznia do marca każdego roku).

   

 • Konsumencie, uważaj na pokazach!

  Konsumencie, uważaj na pokazach!

  2020.03.02

  SPRZEDAŻ NA POKAZACH – RZECZNIK KONSUMENTÓW INFORMUJE JAK NIE DAĆ SIĘ NABRAĆ. W przypadku wątpliwości lub problemów skontaktuj się z Powiatowym Rzecznikiem Konsumentów w Wągrowcu - Starostwo Powiatowe, ul. Kościuszki 15 pokój nr 7 (parter), mailowo pod adresem rzecznikkonsumenta@wagrowiec.pl oraz telefonicznie pod numerem (67)26-80-516.

 • Reprezentacja powiatu wągrowieckiego zwycięzcą XXII spartakiady LZS!

  Reprezentacja powiatu wągrowieckiego zwycięzcą XXII spartakiady LZS!

  2020.03.02

  Reprezentacja powiatu wągrowieckiego wygrała XXII Zimową Wielkopolską Spartakiadę LZS Mieszkańców Wsi o Puchar Przewodniczącego Wielkopolskiego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe Tadeusza Tomaszewskiego.

   

 • Szpital odstapił od umowy

  Szpital odstapił od umowy

  2020.02.28

  25 lutego 2020 r. Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu, jako Inwestor zadania pn. „Rozbudowa i dostosowanie do aktualnych wymagań istniejącego obiektu Szpitala”, odstąpił od umowy z Wykonawcą  w części dotyczącej wykonania robót budowlanych i wyposażenia (tj. z wyłączeniem zakresu umowy odnoszącego się do wykonania dokumentacji projektowej i wykonawczej). Powodem odstąpienia od umowy był fakt, że realizacja przez Wykonawcę prac budowlanych wyklucza możliwość ich zakończenia  w terminie umownym, prolongowanym już raz przez Inwestora o 6 miesięcy.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88