Aktualności

Stronicowanie

 • Przekazanie placu budowy pod rozbudowę szpitala

  Przekazanie placu budowy pod rozbudowę szpitala

  2018.10.18

  W środę 17 października odbyła się rada budowy, podczas której przekazano plac budowy inwestycji rozbudowy szpitala.
  Inwestor Zastępczy - firma Euro Invest sp. z o.o., przekazał wykonawcy, czyli Konsorcjum Grajan i kierownikowi budowy I etap inwestycji obejmujący północną część obiektu. W przekazaniu uczestniczył Wicestarosta Michał Piechocki, Jerzy Korolewicz z firmy Euro Invest, Jan Gralak, kierownik budowy Karolina Wąsiewicz oraz dyrektor ZOZ w Wągrowcu Przemysław Bury.

 • Powiatowy etap XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

  Powiatowy etap XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski

  2018.10.17

  We wtorek 16 października w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbył się powiatowy etap XI Ponadpowiatowej Olimpiady Ekologicznej Subregionu Północnej Wielkopolski. Laureaci oraz osoby wyróżnione będą reprezentować Powiat Wągrowiecki na olimpiadzie w Pile na szczeblu ponadpowiatowym 8 listopada.

   

 • Starosta Wągrowiecki przyjazny mediom

  Starosta Wągrowiecki przyjazny mediom

  2018.10.17

  We wtorek 16 października na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM w Poznaniu wręczono nagrody Wielkopolskiego Oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy RP "Mediom Przyjazny 2018". Jedną z nagród uhonorowany został Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc.

   

 • Andrzej Banaszyński podziękował za współpracę

  Wójt Andrzej Banaszyński podziękował za współpracę

  2018.10.16

  Wójt Gminy Mieścisko Andrzej Banaszyński, po 37 latach sprawowania funkcji wójta (wcześniej naczelnika) podziękował w niedzielę 14 października wszystkim za współpracę, za służbę, jaką przez blisko cztery dekady sprawował na rzecz mieszkańców Gminy Mieścisko. 

   

 • Jutro zostanie podpisana umowa na przebudowę ul. Nad Nielbą w Wągrowcu

  Podpisano umowę na przebudowę ul. Nad Nielbą w Wągrowcu

  2018.10.16

  W środę 17 października w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu podpisano umowę na przebudowę ulicy Nad Nielbą w Wągrowcu. Przypomnijmy, przebudowany zostanie odcinek od ul. Rzecznej do ul. Przemysłowej o długości 650 metrów. W sprawie przebudowy ulicy, z inicjatywy starosty Tomasza Kranca, odbyły się również konsultacje z mieszkańcami. Podczas konsultacji mieszkańcy zasugerowali rozwiązania poprawiające bezpieczeństwo, które zostały uwzględnione przez projektantów.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88