Aktualności

Stronicowanie

 • Komunikat dla organizacji pozarządowych

  Komunikat dla organizacji pozarządowych

  2020.10.30
  Zarząd Powiatu Wągrowieckiego ogłasza nabór do udziału w pracach Komisji Konkursowej opiniującej oferty w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadania publicznego pn. ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze Powiatu Wągrowieckiego w 2021 roku” oraz ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze Powiatu Wągrowieckiego w 2021 roku”.
   
   
 • Konkurs na prowadzenie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w 2021r.

  Konkurs na prowadzenie Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w 2021r.

  2020.10.30

  Zarząd Powiatu Wągrowieckiego ogłasza konkurs na powierzenie realizacji zadania publicznego pod nazwą: ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnej pomocy prawnej wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze Powiatu Wągrowieckiego w 2021 roku” oraz ,,Prowadzenie punktu nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego wraz z nieodpłatną mediacją oraz edukacją prawną na obszarze Powiatu Wągrowieckiego w 2021 roku”.

   

 • XXIII sesja VI kadencji Rady Powiatu Wągrowieckiego

  XXIII sesja VI kadencji Rady Powiatu Wągrowieckiego

  2020.10.29

  W środę 28 października, w trybie zdalnym, odbyła się XXIII sesja VI kadencji Rady Powiatu Wągrowieckiego.

   

 • Roczny Program Współpracy Powiatu Wągrowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021r.

  Roczny Program Współpracy Powiatu Wągrowieckiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021r.

  2020.10.29

  W demokratycznym społeczeństwie organizacje pozarządowe stanowią znakomitą bazę rozwoju lokalnych społeczności, gdyż skupiają najaktywniejszych i najbardziej wrażliwych na sprawy społeczne obywateli danego środowiska. Realizacja zadań publicznych przy współpracy organizacji pozarządowych wywiera znaczny wpływ na poprawę warunków życia mieszkańców powiatu.

   
 • Prace modernizacyjne w SOSW zakończone

  Prace modernizacyjne w SOSW zakończone

  2020.10.28
  We wtorek 27 października nastąpił odbiór końcowy prac modernizacyjnych, jakie wykonano w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Wągrowcu. Łączny koszt wszystkich prac remontowych wyniósł 723.077,02 zł.
 • Konkurs Fotograficzny o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

  Konkurs Fotograficzny o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

  2020.10.26

  Jeżeli lubisz robić zdjęcia lub masz w swojej kolekcji piękne kadry z Wielkopolski, to Konkurs Fotograficzny o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego jest właśnie dla Ciebie! Tegoroczna edycja jest już piątą. Podobnie jak w latach poprzednich Konkurs adresowany jest do szerokiego grona miłośników fotografii i wypoczynku wśród wielkopolskich atrakcji - zarówno tych turystycznych, przyrodniczych, jak i historyczno-kulturowych.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88