Aktualności

Stronicowanie

 • 5 - lecie Spółdzielni Socjalnej „Wspólny Sukces”

  5 - lecie Spółdzielni Socjalnej „Wspólny Sukces”

  2019.03.19

  W  Jubileuszowe spotkanie otworzyła prezes Spółdzielni Ewa Roman, przybliżając historię powstania i rozwoju „Wspólnego Sukcesu”. Gratulacji i życzeń było sporo. Złożyli je m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Przewodnicząc Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch, Wicestarosta Michał Piechocki oraz Członek Zarządu Powiatu Robert Woźniak.piątek 15 marca Spółdzielnia Socjalna „Wspólny Sukces” obchodziła uroczyście jubileusz 5 -lecia działalności.  Uroczystość odbyła się w sali Kina Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu.

 • Szkolenie dla motocyklistów

  Szkolenie dla motocyklistów

  2019.03.18

  W sobotę w auli oraz na placu przy Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu obyło się szkolenie dla motocyklistów z powiatu wągrowieckiego, zorganizowane z inicjatywy Starosty Wągrowieckiego Tomasza Kranca przez Starostwo Powiatowe w Wągrowcu.

   

 • Certyfikat dla Powiatu Wągrowieckiego

  Certyfikat dla Powiatu Wągrowieckiego

  2019.03.15

  W czwartek 14 marca Wicestarosta Michał Piechocki odebrał w Poznaniu Certyfikat udziału w projekcie pn. „Wsparcie kadry JST w zarządzaniu oświatą w województwie wielkopolskim, ukierunkowane na rozwój szkół i kompetencji kluczowych uczniów”, realizowanym w ramach działania 2.10 Wysoka jakość systemu oświaty, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 dla Powiatu Wągrowieckiego.

   

 • Etap Powiatowy XV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

  Etap Powiatowy XV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej

  2019.03.15

  W piątek 15 marca, w Światowy Dzień Konsumenta, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbył się Etap Powiatowy XV Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej. Etap powiatowy przeprowadzony został z inicjatywy  UOKIK Delegatura w Poznaniu, Powiatowego Rzecznika Konsumentów oraz dzięki wsparciu Starosty Wągrowieckiego.

   

 • 15 marca - Światowy Dzień Konsumenta

  15 marca - Światowy Dzień Konsumenta

  2019.03.15

  15 marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta. Pierwsze obchody tego święta odbyły się w 1983 r., w rocznicę przemówienia prezydenta Johna Kennedy'ego, wygłoszonego w roku 1962 w Kongresie Stanów Zjednoczonych - dotyczyło ono projektu ustawy o ochronie praw konsumenta. Zostały wówczas sformułowane cztery podstawowe prawa konsumentów: do informacji, do wyboru, do bezpieczeństwa, do reprezentacji. W Polsce święto to oficjalnie obchodzimy od 2000 roku.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88