Aktualności

Stronicowanie

 • Tańszy gaz dla Wągrowieckiej Grupy Zakupowej

  Tańszy gaz dla Wągrowieckiej Grupy Zakupowej

  2019.11.13

  W środę 13 listopada w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu zostały podpisane Umowy Kompleksowe Sprzedaży Paliwa Gazowego pomiędzy PGNiG i podmiotami wchodzącymi w skład Wągrowieckiej Grupy Zakupowej, której Liderem jest Powiat Wągrowiecki.

   

 • ZWYCIĘŻYĆ RAKA! - program badań przesiewowych raka jelita grubego

  ZWYCIĘŻYĆ RAKA! - program badań przesiewowych raka jelita grubego

  2019.11.13

  Rak jelita grubego to trzeci najczęściej występujący nowotwór u mężczyzn i drugi u kobiet! Rak jelita grubego należy do grupy nowotworów o najgorszym rokowaniu, a możliwość wyleczenia jest uwarunkowana stopniem zaawansowania choroby w chwili jej rozpoznania. Zachorowalność wzrasta z wiekiem, przy czym ponad 94 % zachorowań u obu płci przypada na populację osób po 50 roku życia.

   

 • Można zgłaszać kandydatów do "Złotej Pieczęci 2019"

  Można zgłaszać kandydatów do "Złotej Pieczęci 2019"

  2019.11.13

  Wnioski nominacyjne można zgłaszać do 29 listopada (piątek). Gala wręczenia nagród odbędzie się 12 grudnia br. w Miejskim Domu Kultury w Wągrowcu w kancelarii Starostwa Powiatowego w Wągrowcu oraz redakcjach Głosu Wągrowieckiego i Tygodnika Wągrowieckiego. Wniosek można pobrać z kancelarii starostwa, ze strony internetowej powiatu www.wagrowiec.pl i w redakcjach obu tygodników.

   

 • SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZADU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZĄDU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP

  2019.11.13

  SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI JEDNOSTEK SAMORZADU TERYTORIALNEGO I PRZEDSIĘBIORCAMI Z SEKTORA MŚP pn. „możliwości rozwoju samorządów i przedsiębiorców z sektora mśp przy wykorzystaniu oferty wielkopolskiego funduszu rozwoju sp. z o.o. oraz wrpo 2014+”.  Serdecznie zapraszamy!

 • Wieczorek poetycki z Magdaleną Molenda - Słomińską 

  Wieczorek poetycki z Magdaleną Molenda - Słomińską 

  2019.11.12

  W czwartek 7 listopada w kawiarence ORW Wielspin uczestnicy "Pilotażowego Projektu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych..." zaprezentowali wybrane utwory z twórczości Magdaleny Molenda - Słomińskiej, absolwentki UAM w Poznaniu. Honorowym gościem tego klimatycznego wieczorku był Wicestarosta Michał Piechocki.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88