Aktualności

Stronicowanie

 • Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

  Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego

  2019.12.19

  Z przyjemnością informujemy, że konkurs ekologiczny pt. „Czym jest SMOG i jak z nim walczyć” został rozstrzygnięty. Do organizatora konkursu wpłynęło 8 ciekawych prac.

   

 • WESOŁYCH ŚWIĄT!

  WESOŁYCH ŚWIĄT!

  2019.12.18

  Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, czas odpoczynku, wyciszenia, refleksji, czas spędzony w gronie najbliższych osób. Niech magiczna moc wigilijnego wieczoru przyniesie zatem wszystkim Mieszkańcom i Sympatykom Powiatu Wągrowieckiego radość i szczęście.  Niech każda chwila świąt skrzy się wzajemnym zrozumieniem i szacunkiem, a Nowy 2020 Rok niech obdaruje Państwa dobrym zdrowiem, spokojem, pogodą ducha oraz wszelką pomyślnością.

   

 • Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  Świąteczno – budżetowa Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego

  2019.12.18

  W środowe popołudnie, 18 grudnia, odbyła się ostatnia w tym roku Sesja Rady Powiatu Wągrowieckiego. Na pół godziny przed sesją radni spotkali się z kierownikami i dyrektorami jednostek oraz służb, inspekcji i straży powiatowych, a także z kierownikami wydziałów starostwa powiatowego, by przełamać się opłatkiem.

 • Uroczystość nadania i wręczenia sztandaru Powiatowi Wągrowieckiemu

  Uroczystość nadania i wręczenia sztandaru Powiatowi Wągrowieckiemu

  2019.12.18

  W piątek 20 grudnia odbędzie się uroczystość nadania i wręczenia sztandaru dla Powiatowi Wągrowieckiemu, połączona z zakończeniem obchodów 20 - lecia samorządu powiatowego. Uroczystość rozpocznie msza św. w kościele p.w. św. Wojciecha, podczas której nastąpi poświęcenie sztandaru.

 • Przedszkolaki z życzeniami świątecznymi u starostów

  Przedszkolaki z życzeniami świątecznymi u starostów

  2019.12.18

  W środę 18 grudnia dzieci z Przedszkola nr 2 im. Marii Konopnickiej w Wągrowcu wraz z opiekunkami odwiedziły włodarzy powiatu. Dzieci podarowały Staroście Wągrowieckiemu Tomaszowi Krancowi kartkę świąteczną, piękną bombkę choinkową i złożyły życzenia. 

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88