Aktualności

Stronicowanie

 • Koncepcja budowy hali sportowej przy ZS nr 1

  Koncepcja budowy hali sportowej przy ZS nr 1

  2018.10.26

  W czwartek 25 października Zarząd Powiatu Wągrowieckiego wyraził zgodę na zlecenie projektu budowlanego hali sportowej przy Zespole Szkół nr 1 w Wągrowcu, zgodnie z wizualizacją i parametrami zawartymi w projekcie. Zgodnie z projektem sama hala ma mieć 1137,36 m kw. Powierzchnia obiektu ze wszystkimi pomieszczeniami (łazienki, szatnie, wc, pomieszczenia gospodarcze, korytarze, pomieszczenia techniczne) to 1282,35 m kw.

 • Rzecznik Konsumentów ostrzega - znaj swoje prawa przy zmianie sprzedawcy prądu/gazu lub usług telekomunikacyjnych

  Rzecznik Konsumentów ostrzega - znaj swoje prawa przy zmianie sprzedawcy prądu/gazu lub usług telekomunikacyjnych

  2018.10.26

  Prawo konsumenta do zmiany dostawcy energii elektrycznej/gazu czy usług telekomunikacyjnych  jest od kilku lat ważnym elementem wzmacniania konkurencyjności na tych rynkach. Niestety nie wszystkie oferty są dla konsumenta korzystne i nie wszystkie są przedstawiane w uczciwy sposób, a w większości ofiarami nieuczciwych sprzedawców padają seniorzy. Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Wągrowcu, w związku z wzmożonymi napływającymi od konsumentów sygnałami, apeluje do odbiorców, żeby dokładnie czytali umowy przed ich podpisaniem.

 • W niedzielę utrudnienia w ruchu drogowym

  W niedzielę utrudnienia w ruchu drogowym

  2018.10.25

  W niedzielę 28 października odbędzie się III Półmaratonem Wągrowiec - Skoki. W związku z tym na trasie biegu ulicznego pojawią się czasowe utrudnienia w ruchu drogowym. Całkowicie z ruchu zostanie wyłączony wągrowiecki Rynek.

   

 • Profilaktyka grypy

  Profilaktyka grypy

  2018.10.24

  Grypa to ostra choroba zakaźna, która przenosi się drogą kropelkową (kichanie, kaszel) oraz bliski kontakt. Najczęstszymi objawami są: gorączka, dreszcze, kaszel, ból gardła, ból głowy, ból mięśni, zmęczenie. - Najwięcej zachorowań na grypę notuje się od wczesnej jesieni do późnej wiosny. W tym roku od początku września na terenie naszego powiatu obserwujemy nieznaczny wzrost zachorowań z objawami grypy i innych chorób grypopodobnych. Dlatego apeluję by nie bagatelizować grypy i szczepić się - podkreśla Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wągrowcu Paweł Gilewski.

 • Szkolenie jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2018

  Szkolenie jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2018

  2018.10.23

  W poniedziałek 22 października w siedzibie „Centrum Kettelbell Wągrowiec” odbyło się podsumowanie projektu realizowanego przy dofinansowaniu Powiatu Wągrowieckiego pt. „Szkolenie jedz zdrowo i rośnij w siłę z TPD 2018”, zorganizowane przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski w Wągrowcu.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88