Aktualności

Stronicowanie

 • Ostatni tydzień na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej

  Ostatni tydzień na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej

  2020.07.06

  Przypominamy kandydatom, że to już ostatni tydzień na złożenie wniosku o przyjęcie do szkoły ponadpodstawowej. Termin mija 10 lipca o godzinie 15.00. Zachęcamy jeszcze niezdecydowanych do zapoznania się z ofertą powiatowych szkół i rejestracji w systemie naborowym pod adresem powiatwagrowiecki.edu.com.pl

   

 • Odznaka ministra "Zasłużony dla Kultury Polskiej" dla Krystyny Urbańskiej

  Odznaka ministra "Zasłużony dla Kultury Polskiej" dla Krystyny Urbańskiej

  2020.07.06

  Podtrzymując tradycję Jarmarku Cysterskiego, który w tym roku, ze względu na epidemię został odwołany, w niedzielę 5 lipca 2020 r. w kościele p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Łeknie po raz XXVI odbyła się msza św. w intencji Dobroczyńców i Zakonników Łekneńskiego Klasztoru Cysterskiego. Po mszy nastąpiło uroczyste wręczenie Krystynie Urbańskiej - Wiceprzewodniczącej Rady Powiatu Wągroqwieckiego, odznaki honorowej „Zasłużony dla Kultury Polskiej", przyznanej przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

 • Powiatowy Rzecznik Konsumentów informuje - Polski Prąd i Gaz ma zwrócić opłaty za rozwiązanie umów

  Powiatowy Rzecznik Konsumentów informuje - Polski Prąd i Gaz ma zwrócić opłaty za rozwiązanie umów

  2020.07.03

  Spółka Polski Prąd i Gaz (dawniej Polska Energetyka Pro) to sprzedawca energii elektrycznej i paliwa gazowego. W grudniu 2016 r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na nią karę 10 mln złotych za naruszenie zbiorowych interesów konsumentów. Natomiast w marcu 2019 r. wszczął kolejne postępowanie o uznanie za niedozwolone 47 postanowień stosowanych przez Polski Prąd i Gaz w umowach.

   

 • Rozpoczął się nabór do konkursu fotograficznego "Polska smakuje".

  Rozpoczął się nabór do konkursu fotograficznego "Polska smakuje".

  2020.07.03
  Celem konkursu jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób, które ukończyły 16 lat.
   
   
 • Umów wizytę w urzędzie skarbowym, nowe zasady obsługi bezpośredniej

  Umów wizytę w urzędzie skarbowym, nowe zasady obsługi bezpośredniej

  2020.07.03

  Od 20 lipca cztery urzędy skarbowe w woj. wielkopolskiego wprowadzają nowy model obsługi bezpośredniej podatników. Sprawę podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie można załatwić wyłącznie po wcześniejszym zarezerwowaniu planowanej wizyty. Zmiany zostają wprowadzone w celu zapewnienia podatnikom jeszcze większego bezpieczeństwa oraz komfortu podczas załatwiania spraw.

   

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88