Aktualności

Stronicowanie

 • Dotacje z powiatu dla Spółek Wodnych

  Dotacje z powiatu dla Spółek Wodnych

  2020.07.20

  W dniu 17 lipca br., Starosta Wągrowiecki spotkał się  z przedstawicielami Spółek Wodnych działających na terenie Powiatu Wągrowieckiego. 47 tys. ha gruntów rolnych na terenie Powiatu to grunty zmeliorowane. Istniejące urządzenia melioracyjne wybudowane zostały wiele lat temu, w celu polepszenia wartości użytkowej gruntów rolnych. Tylko systematyczna i właściwa konserwacja urządzeń melioracyjnych pozwoli na zachowanie i utrzymanie ich funkcji. 

 • Jak zachowywać się w lesie

  Jak zachowywać się w lesie

  2020.07.17

  W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu oraz turystów i gości, przypominamy o zasadach bezpieczeństwa i zachowania się w lesie.

 • „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” w Powiecie Wągrowieckim!"

  „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” w Powiecie Wągrowieckim!"

  2020.07.17

  Powiat  Wągrowiecki pozyskał środki finansowe na rozwój czytelnictwa dzieci i młodzieży, w tym zakup nowości wydawniczych. Środki finansowe w kwocie 5.000 zł przeznaczone będą na zakup nowości wydawniczych, które wzbogacą księgozbiór biblioteki szkolnej w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii im. Kompanii Gołanieckiej w Gołańczy.

   

 • Spotkanie w sprawie szlaków turystycznych w powiecie

  Spotkanie w sprawie szlaków turystycznych w powiecie

  2020.07.17

  W czwartek 16 lipca w siedzibie Nadleśnictwa Durowo odbyło się spotkanie w sprawie szlaków turystycznych w powiecie wągrowieckim. Nadleśniczy Nadleśnictwa Durowo zaprosił do udziału w spotkaniu przedstawicieli Starostwa Powiatowego w Wągrowcu, Urzędu Miejskiego w Wągrowcu, Urzędu Gminy Wągrowiec, Urzędu Gminy Mieścisko, TKKF „Pałuki”, Oddziału PTTK w Wągrowcu oraz Związku Międzygminnego „Puszcza Zielonka” w Murowanej Goślinie. 


 • Powiatowy Rzecznik Konsumenta informuje

  Powiatowy Rzecznik Konsumenta informuje

  2020.07.16

  Powiatowy Rzecznik Konsumentów w Wągrowcu informuje, że w dniu 15 lipca 2020 roku ruszyła ogólnopolska kampania społeczna Prezesa UOKiK. Ma ona zwrócić uwagę społeczeństwa na nasilone zagrożenie nieuczciwymi praktykami rynkowymi i oszustwami w związku z obecną, wyjątkową sytuacją.  

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88