Aktualności

Stronicowanie

 • 25 lipca - Imieniny Miasta Wągrowca

  25 lipca - Imieniny Miasta Wągrowca

  2021.07.23
 • Kolejne spotkanie Samorządów Partnerstwa „Razem dla rozwoju”

  Kolejne spotkanie Samorządów Partnerstwa „Razem dla rozwoju”

  2021.07.23

  W piątek 23 lipca w Starostwie Powiatowym w Wągrowcu odbyło się posiedzenie Rady Partnerstwa i Grupy Roboczej i interesariuszy partnerstwa samorządów lokalnych „Razem dla rozwoju” z udziałem doradców ze Związku Miast Polskich (ZMP).

 • Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastyczno-literackiego „Zabierz książkę na wakacje”

  Rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastyczno-literackiego „Zabierz książkę na wakacje”

  2021.07.23

  W piątkowe południe w Starostwie odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród laureatom powiatowego konkursu plastyczno-literackiego „Zabierz książkę na wakacje”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie Wspierania Rozwoju Wsi Kobylec, a jego celami reklamowanie ulubionych i ciekawych książek w kreatywny sposób, promowanie czytelnictwa oraz zachęcanie i motywowanie do czytania. Konkurs skierowany był do wszystkich mieszkańców Powiatu Wągrowieckiego, z podziałem na cztery kategorie wiekowe.

  W konkursie udział wzięli mieszkańcy Bartodziej, Kobylca, Ochodzy, Sienna, Długiej Wsi i miasta Wągrowca. Prace oceniała komisja w składzie: Dorota Kurzyńska – Kreskowiak i Alina Grzechowiak. W sumie wpłynęły 52 prace w czterech kategoriach wiekowych.  

   

 • Narada Starosty z wójtami i burmistrzami

  Narada Starosty z wójtami i burmistrzami

  2021.07.23
  22 lipca, w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Wągrowcu odbyła się narada Starosty Tomasza Kranca z wójtami i burmistrzami powiatu wągrowieckiego. W spotkaniu udział wzięli: Urszula Wierzbicka – zastępca burmistrza Miasta i Gminy Gołańcz, Przemysław Majchrzak – wójt gminy Wągrowiec, Przemysław Renn – wójt gminy Mieścisko, Cyprian Wieczorek – wójt gminy Damasławek oraz Remigiusz Priebe – zastępca burmistrza Wągrowca.
   
   
 • Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji

  Uroczysta zbiórka z okazji Święta Policji

  2021.07.23

  22 lipca 2021 roku w Auli I L.O im. Powstańców Wielkopolskich w Wągrowcu odbyła się uroczysta zbiórka poświęcona 102. rocznicy powołania Polskiej Policji Państwowej. Z tej okazji policjantom wręczone zostały akty mianowania na wyższe stopnie służbowe.

Stronicowanie

[obiekt mapy] Starostwo Powiatowe w Wągrowcu - lokalizacja

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. +48 67 268 05 00
fax +48 67 262 78 88