Aktualności

Stronicowanie

 • Zakończył się remont drogi powiatowej w Potulicach

  Zakończył się remont drogi powiatowej w Potulicach

  2019.09.11

  Wyremontowano 500 m drogi powiatowej nr 1605P we wsi Potulice. W odbiorze technicznym, który odbył się w środę 11 września, uczestniczył Wicestarosta Michał Piechocki. Zadanie zostało sfinansowane ze środków Budżetu Obywatelskiego Powiatu Wągrowieckiego. 

 • X edycja Wielkopolskiego wZlotu Wędrowników w Wągrowcu

  X edycja Wielkopolskiego wZlotu Wędrowników w Wągrowcu

  2019.09.11

  W dniach 13 - 15 września w stolicy Powiatu Wągrowieckiego odbędzie się X Wielkopolski wZlot Wędrowników. Wędrownicze spotkanie wraca do Wągrowca po sześciu latach. Jak zwykle dostarczymy wam masę niezapomnianej rozrywki, inspirującego programu i okazję do poznawania ludzi oraz wymiany doświadczeń z kilkuset wędrowniczkami i wędrownikami z całej Wielkopolski (i nie tylko) - zapewniają organizatorzy.

 • Podpisanie "Dokumentu Przyjaźni" w Gołańczy

  Podpisanie "Dokumentu Przyjaźni" w Gołańczy

  2019.09.11

  W piątek 7 września do Gołańczy zawitała delegacja z Czech, by uczcić 10 - lecie współpracy partnerskiej pomiędzy Miastem i Gminą Gołańcz oraz Gminą Kamyk nad Wełtawą. Gratulacje z tej okazji obu włodarzom Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc i Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch.

 • Dożynki Gminno - Parafialne w Damasławku

  Dożynki Gminno - Parafialne w Damasławku

  2019.09.10

  W sobotę 7 września na terenie Gminnego Kompleksu Rekreacyjno - Sportowego w Damasławku odbyły się Dożynki Gminno - Parafialne. W damasławskim święcie plonów uczestniczył m. in. Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc oraz Przewodnicząca Rady Powiatu Wągrowieckiego Małgorzata Osuch. 

   

 • Zapraszamy na Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze

  Zapraszamy na Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze

  2019.09.09

  W najbliższą niedzielę 15 września na stadionie w Damasławku odbędą się Powiatowe Zawody Sportowo - Pożarnicze. Początek strażackich zmagań o godz. 13.00. Na zawody zapraszają: Starosta Wągrowiecki Tomasz Kranc, Wójt Damasławka Cyprian Wieczorek, Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Wągrowcu st. bryg. Zbigniew Dziwulski oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Wągrowcu dh Andrzej Woźnicki. 

   

   

Stronicowanie

[obiekt mapy]

Dane teleadresowe

Dane kontaktowe

Starostwo Powiatowe
ul. Kościuszki 15
62-100 Wągrowiec

tel. 67 2680500
fax. 67 2627888